ANXINEX

ANXINEX

STRACH ÚZKOSŤ

Pomáha bojovať s mikrobiálnymi toxínmi v bazálnych gangliách - corpus striatum,
ktoré môžu podmieňvať strachy a úzkosti, t.j.programy ktoré bežia bez ohľadu na to, čo sa deje.
Neustále pociťovanie úzkosti blokuje vo funkcii orgány a vedie k somatizácia emócie v nich.

Preparát Anxinex je určený k napomáhaniu pri detoxikácii mikrobiálnych ložísk z centra pre úzkosť. Priaznivo tým prispieva k odbúraniu tohto nepríjemného stavu a udržaniu normálneho stavu úzkosti.

Zloženie – 50 ml preparátu obsahuje: 20% ethanol, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) – 21 mg, výťažky z rastlín: medovka lekárska – list (Melissa officinalis) – 1 mg, bedrovník aníz – plod (Pimpinella anisum) – 1 mg, lipa malolistá – kvet (Tilia cordata) – 1 mg, pestrec mariánsky – semeno (Silybum marianum) – 1 mg, majorán záhradný – vňať (Majorana hortensis) – 1 mg.

Nutričné hodnoty:

100 ml 1 ml (20 kvapiek)

energia (kJ/kcal) 580/140 5,8/1,4

bielkoviny (mg) 0,0 0,0

sacharidy (mg) 0,0 0,0

tuky (mg) 0,0 0,0

Obsah vitamínov:

100 ml 1 ml (20 kvapiek) % DDD*

vitamín B6 (mg) 42 0,42 30

* odporúčané denné dávky

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie