EMBASE

EMBASE

EMOČNÉ PORUCHY

Pomáha bojovať so strachom a úzkosťou, ktorá vzniká chybnou prácou časti ventriculus lateralis.

Preparát Embase je určený k napomáhaniu pri detoxikácii mikrobiálnych ložísk z centra pre strach. Priaznivo môže napomáhať odbúraniu tohto nepríjemného stavu a udržaniu normálneho stavu strachu.

Zloženie – 50 ml preparátu obsahuje: 20% ethanol, thiamín hydrochlorid (vitamín B1) – 16,5 mg, výťažky z rastlín: valeriána lekárska – koreň (Valeriana officinalis) – 1 mg, sladovka hladkoplodá – koreň (Glycyrrhiza glabra) – 1 mg, rasca lúčna – plod (Carum carvi) – 1 mg, ostružina černicová – list (Rubus fruticosus) – 1 mg, ostružina malinová – plod (Rubus idaeus) – 1 mg.

Nutričné hodnoty:

100 ml 1 ml (20 kvapiek)

energie (kJ/kcal) 580/140 5,8/1,4

bielkoviny (mg) 0,0 0,0

sacharidy (mg) 0,0 0,0

tuky (mg) 0,0 0,0

Obsah vitamínov:

100 ml 1 ml (20 kvapiek) % DDD*

vitamín B1 (mg) 33 0,33 30

* odporúčané denné dávky

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info