VITAVITE

VITAVITE

VITAMINY

- obsahuje vitamín B1, B6, B12, E, koenzým Q10, kyselinu listovú
- napomáha správnemu vstrebávaniu a využívaniu vitamínov

Zloženie: 20% etanol, sirup, koenzým Q10, tokoferyl acetát (vitamín E), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), pteroymonoglutaminová kyselina (kys. listová), cyanokobalamin (vitamín B12).

v 5 ml % DDD*)

energetická hodnota (kj/kcal) 92,5/22

bielkoviny (mg) 0,0

tuky (mg) 0,0

sacharidy (mg) 0,0

koenzým Q 10 (mg) 25,0 **

vitamín E (mg) 10,0 83

vitamín B6 (mg) 6,0 428

vitamín B1 (mg) 4,2 382 kys. listová (µg) 600 300

vitamín B12 (µg) 3,0 120

Vysv.:

*) doporučené denné dávky,

** doporučená denná dávka nie je určená

Spôsob používania a dávkovanie: 1-2x denne 5 ml. K dávkovaniu použite priloženú odmerku, inak môže po kontakte s ústami dôjsť ku kontaminácií výrobku.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržovať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzatvorte.

Výživový doplnok. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí.

Pred použitím poriadne pretrepať! Prípadný sediment nie je závadou.

Skladovanie: Skladujte pri teplotách od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu . Neskladujte ich preto vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu atď. Obsah preparátu nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie