ABELIA ALERGIS

ABELIA ALERGIS

ALERGIE

Komplex s obsahom rastlinných výťažkov.
Z komplexov mu zodpovedá ANAERG.

Alergia sa môže prejavovať ťažkosťami na slizniciach, v očiach, ale aj tráviacimi ťažkosťami, kožnými vyrážkami, močovými problémami. Často alergiu pociťujeme ako úzkosť, nervozitu, depresie. Deti môžu trpieť nepokojom a nesústredenosťou. Potencionálnych alergénov je niekoľko stoviek a niektoré je možné veľmi ťažko preukázať.

Prípravok je výsledkom viacročného výskumu v oblasti prírodnej medicíny. Pri výskume bolo potrebné vyriešiť informačnú poruchu, ktorá môže byť príčinou alergických ťažkostí. Vplyv tohto komplexu na organizmus považujeme za veľmi ojedinelý vo svete. Používa sa ako doplnok výživy, a pokiaľ je užívaný v primeranej miere, nemá negatívny vplyv na ľudský organizmus. Prípravok možno kombinovať s liekmi a vitamínmi. Účinok tejto špeciálnej potraviny spočíva vo využití liečivých rastlín nielen preto, že obsahujú aktívne látky, ale predovšetkým v unikátnej metóde, ktorá využíva obsah ako nosič informácie v pravom zmysle slova. Použitie prípravku AbeliaALERGIS spolu s ďalšími zdravotnými postupmi pozitívne ovplyvní odstránenie Vašich ťažkostí, pretože môže zasiahnuť podstatu tohto veľmi zložitého problému.

ABELIA ALERGIS

Komplex s obsahom rastlinných výťažkov.

Alergia sa môže prejavovať ťažkosťami na slizniciach, v očiach, ale aj tráviacimi ťažkosťami, kožnými vyrážkami, močovými problémami. Často alergiu pociťujeme ako úzkosť, nervozitu, depresie. Deti môžu trpieť nepokojom a nesústredenosťou. Potencionálnych alergénov je niekoľko stoviek a niektoré je možné veľmi ťažko preukázať.

Zloženie:Invertny sirup IS 50 (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy), destilovaná voda, laktóza. V komplexe sú ďalej obsiahnuté extrakty rastlín: zlatobyľ obyčajná, pagaštan konský, arnika horská, komonica lekárska, horec žltý v objeme 1x10-1 – 10-3 % v 1 litri. Prírodná aróma citrón. Bez chemických konzervačných prostriedkov.

Balenie: Sklenená fľaštička s obsahom 180 ml.

Nežiaduce účinky:Komplex ako celok a jeho jednotlivé zložky sú bez vedľajších nežiaducich účinkov. Tehotným alebo dojčiacim ženám a pacientom s vážnymi zdravotnými poruchami odporúčame konzultáciu s ošetrujúcim lekárom.

Spôsob užívania a dávkovanie:

Deti od 3 - 8 rokov 1x denne 1 kávovú lyžičku

Deti od 8 - 15 rokov 2x denne 1 kávovú lyžičku

Dospelí 2 - 3 x denne 1 kávovú lyžičku. Užívať 20 minút pred jedlom.

Do 20 minút pred užitím a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj ani kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol.Pred prehltnutím podržte zhruba 30 s v ústnej dutine.Preparáty je možné zapíjať čistou vodou. Môže sa užívať viac preparátov Abelia, ale medzi užívaním jednotlivých preparátov je potrebné dodržať minimálne 15 minútovú prestávku. Pri konzumácii výrobku použite priloženú lyžičku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Uskladnenie: V suchu a chlade pri teplotách od 5 do 25°C, mimo dosah detí.Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať pred dátumom uvedenom na obale.

Poznámka: Výživový doplnok.Nie je určený ako náhrada stravy.Tento prípravok nie je liekom, a preto nemôže nahrádzať lieky predpísané lekárom. Prípravok je otestovaný oficiálnou inštitúciou na toxicitu bez akéhokoľvek negatívneho účinku.

Energetická hodnota 1530 kJ, 360 kcal/100ml

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Dovozca: MAN-SR s. r. o., Plzenská 49, 040 11 Košice

Odporúčaná kúra

Akútna detoxikácia

1. kúra ALERGIS IMMUNITAS

Čiastočná detoxikácia

1. kúra ALERGIS IMMUNITAS METABOLIS

2. kúra RELAXONIS CAPITULIS

Dôkladná detoxikácia

1. kúra ALERGIS IMMUNITAS METABOLIS

2. kúra RELAXONIS CAPITULIS

3. kúra LYMFATIS CENTRALIS

4. kúra CIRCULUS COLONUM

Výrobok z výskumu prírodnej zdravotnej starostlivosti MUDr. Josefa Jonáša

Na začiatku bola myšlienka:

Za všetkými civilizačnými chorobami stoja toxíny. Keď sa toxíny odstránia a tkanivá nie sú nenávratne porušené, organizmus sa sám zbaví choroby. Myšlienka je to jednoduchá, ale jej obsah je obrovský.

„ Za posledných 100 rokov sa v západnej medicíne neurobilo nič väčšie, ako to, že sa zaviedla dôkladná hygiena tela," hovorí MUDr. Josef Jonáš. „Rozdiely v hygienických návykoch dnešného človeka a človeka, ktorý žil pred 100 rokmi sú obrovské až zarážajúce. Zatiaľ čo bližšie k stredoveku ľudia skôr umierali na infekčné choroby, dnes je zrejmý radikálny posun k chorobám chronickým. Čo sa týka vnútornej hygieny tela, tak stále prežíva stredoveké myslenie. Človek čaká, či ho budú bolieť kĺby alebo ho nebudú bolieť kĺby, či ochorie na nejakú zákernú civilizačnú chorobu alebo neochorie. Pripisujeme to osudu a veľké množstvo ľudí si myslí, že sa s tým nedá nič robiť. Pritom ľudia vedia ako sa starať o motor auta, ktorý benzín je vhodný a čo je treba pravidelne premazávať. Dnes už s istotou vieme, že kým bude človek udržiavať svoje tkanivá v čistote, nie je možné aby „náhle" ochorel na nejakú zákernú civilizačnú chorobu. Je tiež vysoko nepravdepodobné, že vôbec ochorie na chronickú chorobu a pokiaľ bude dodržiavať pravidlá detoxikačnej medicíny, potom sa rýchlo vysporiada i s príznakmi akútnych ochorení."

Pán MUDr. Josef Jonáš obvykle ordinuje päť dní v týždni a predkladané preparáty vyskúšal na viac ako 10 000 pacientoch. Takmer všetci jeho pacienti si odnášajú domov iba tieto predkladané holografické preparáty. Pán doktor hovorí: „Aj keď budem svoje výsledky posudzovať skromne, tak dokážem vo svojej praxi u 90 % pacientov veľmi výrazne pomôcť zlepšiť ich zdravotný stav, väčšinou dokážem, a to dlhodobo, ich problémy úplne odstrániť."

Obrovský prínos pána doktora spočíva predovšetkým v tom, že sústredil informácie o niekoľko tisíc toxických látok, ktoré organizmu škodia. Tieto informácie sa dajú potom holografickou technikou preniesť na informačný nosič.

Najčastejšími skupinami toxických záťaží sú:

- chemické látky - karcinogény - pesticídy - vírusy

- baktérie - plesne - rádioaktívne zaťaženie - ťažké kovy...

od týchto škodlivých látok je potrebné organizmus detoxikovať.

Ani dlhodobé užívanie preparátov nemá žiadne vedľajšie účinky. Je to čisto ekologická metóda. Do organizmu sa nič nedodáva, imunitný systém sa iba povzbudí v tom, aby z tela pomohol odstrániť to, čo prekáža a škodí normálnemu fungovaniu organizmu.

Rozoznávame tri druhy detoxikácie podľa doby, počas ktorej prevádzame detoxikáciu.

Akútna detoxikácia

Výhody akútnej detoxikácie ocenia predovšetkým tí, ktorí čakajú čiastočnú úľavu od svojho chronického problému. V priaznivých situáciách má i táto krátkodobá detoxikácia úplne zásadné a dlhodobé účinky. Počet využívaných preparátov je jeden až dva.

Tip pre Vás:

1. kúra Abelia ALERGIS + Abelia IMMUNITAS dva súčasne

Čiastočná detoxikácia

Je kompromisom medzi akútnou detoxikáciou. Je určená všetkým, ktorí hľadajú trvalejšie riešenie, ale nemajú dostatok trpezlivosti na celoročnú kúru. Typický počet využívaných preparátov je 3-5.

Tip pre Vás:

1. kúra Abelia ALERGIS + Abelia IMMUNITAS + Abelia METABOLIS tri súčasne

2. kúra Abelia RELAXONIS + Abelia CAPITULIS dva súčasne

Dôkladná detoxikácia je vždy najlepším riešením. Dôkladná detoxikácia trvá spravidla až 1 rok, avšak zlepšenie zdravotného stavu väčšinou zistíte hneď na začiatku. Vzhľadom k tomu, že sa toxíny hromadia v tele po celý život a určitú toxickú záťaž si nesieme z tela matky už od narodenia, je dôkladná detoxikácia tým najlepším riešením pre Váš organizmus. Dôkladná detoxikácia je určená všetkým, ktorí sa chcú zbaviť chronických problémov dlhodobo, pretože pochopili akú úlohu hraje v detoxikačnej medicíne prevencia. Počet využívaných preparátov je 6-15.

Tip pre Vás:

1. kúra Abelia ALERGIS + Abelia IMMUNITAS + Abelia METABOLIS tri súčasne

2. kúra Abelia RELAXONIS + Abelia CAPITULIS dva súčasne

3. kúra Abelia LYMFATIS + Abelia CENTRALIS dva súčasne

4. kúra Abelia CIRCULUS + Abelia COLONUM dva súčasne

 

15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie