BAMBI ANAGIN

BAMBI ANAGIN

ANGÍNY

Tento preparát je zameraný na pomoc pri chronických a opakujúcich sa zápalom v krku, ktoré bývajú nazývané angínou. Tieto zápaly sú zapríčinené zlou funkciou lymfatického systému, do ktorého počítame mandle, lymfatické uzliny a lymfatické cievy. Infekcie sú potom príčinou samotných zápalov. Joalis Bambi Angin môže pomáhať prostredníctvom imunitného systému na lymfatické uzliny a cievy a tým môže vytvárať dobrý predpoklad k vymiznutiu bolestí a zápalu v krku.


Zloženie:100 ml obsahuje: (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy). V komplexe sú ďalej obsiahnuté extrakty rastlín: hadovník väčší koreň – oddenek (Bistorta major Gray), jablčník obyčajný – vňať (Marrubium vulgare L.), šalvia lekárska – list(Salvia officinalis L.), baza čierna – kvet (Sambucus nigra L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Obsah vitamínov: obsah v 100ml     obsah v 5ml              % DDD*)

vitamín C                             0,7 g             35 mg                     58 

vitamín E (tokoferol              0,2 g              10 mg                    100

*) doporučená denná dávka

Balenie: Sklenená fľaštička s obsahom 180 ml.

Nežiaduce účinky: Komplex ako celok a jeho jednotlivé zložky sú bez vedľajších nežiaducich účinkov. Pacientom s vážnymi zdravotnými poruchami doporučujeme konzultáciu s lekárom, najlepšie ovládajúceho problematiku celostnej medicíny.

Spôsob použitia a doporučené dávkovanie:

Deti od 3-8 rokov 1 x denne 2,5 ml

Deti od 9-15 rokov 2 x denne 2,5 ml

Osoby nad 15 rokov 2x denne 5 ml

Do 20 minút pred užitím a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj ani kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol.Pred prehltnutím podržte zhruba 30 s v ústnej dutine.Preparáty je možné zapíjať čistou vodou. Môže sa užívať viac preparátov Abelia, ale medzi užívaním jednotlivých preparátov je potrebné dodržať minimálne 15 minútovú prestávku. Pri konzumácii výrobku použite priloženú lyžičku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Uskladnenie: V suchu a chlade pri teplotách od 5 do 25°C, mimo dosah detí.Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať pred dátumom uvedenom na obale.

Poznámka: Výživový doplnok. Nie je určený ako náhrada stravy. Tento prípravok nie je liekom, a preto nemôže nahrádzať lieky predpísané lekárom. Prípravok je otestovaný oficiálnou inštitúciou na toxicitu bez akéhokoľvek negatívneho účinku. 

Energetická hodnota 1530 kJ, 360 kcal/100ml

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Dovozca: MAN-SR s. r. o., Plzenská 49, 040 11 Košice

15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie