BAMBI ENUREX

BAMBI ENUREX

POMOČOVANIE

Môže napomáhať pri detskom nočnom pomočovaní. Samovoľné pomočovanie u detí sa vyskytuje asi v 3 % detskej populácie. Býva obvykle spôsobené nepravidelným vývojom mozgových štruktúr. Joalis Bambi Enurex môže napomáhať pri odstraňovaní prostredníctvom imunitného systému príčiny, ktoré vedú k tomuto nepravidelnému vývoju a tým môže pozitívne ovplyvňovať a urýchľovať odstránenie tohto nepríjemného problému.

Zloženie: Invertny sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy). Rastliny: brusnica pravá – plod (Vaccinium vitis-idaea L.), mrkva obyčajná – koreň (Daucus carota L.), reďkovka siata – koreň (Raphanus sativus L.), ríbezľa čierna – plod (Ribes nigrum L.), levanduľa úzkolistá – kvet (Lavandula angustifolia Mill.), kys. askorbová ( vitamín C), prírodná citrónová aróma.

Nutričné hodnoty:         100 ml____________________5 ml

energie(kcal/kJ)________371/1577__________________18,6/79

bielkoviny (g)__________0,0_______________________0.0

sacharidy (g)__________92,75_____________________4,64

tuky (g)______________0,0_______________________0,0

Obsah:                   100 ml________________5 ml______________% DDD*

vitamín C (mg)_____700__________________35________________44

rastliny (mg)_______10___________________0,1________________-*) doporučená denná dávka

Balenie: Sklenená fľaštička s obsahom 180 ml.

Nežiaduce účinky: Komplex ako celok a jeho jednotlivé zložky sú bez vedľajších nežiaducich účinkov. Pacientom s vážnymi zdravotnými poruchami doporučujeme konzultáciu s lekárom, najlepšie ovládajúceho problematiku celostnej medicíny.

Spôsob použitia a doporučené dávkovanie:

Deti od 3-8 rokov 1 x denne 2,5 ml

Deti od 9-15 rokov 2 x denne 2,5 ml

Osoby nad 15 rokov 2x denne 5 ml

Do 20 minút pred užitím a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj ani kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol.Pred prehltnutím podržte zhruba 30 s v ústnej dutine.Preparáty je možné zapíjať čistou vodou. Môže sa užívať viac preparátov Abelia, ale medzi užívaním jednotlivých preparátov je potrebné dodržať minimálne 15 minútovú prestávku. Pri konzumácii výrobku použite priloženú lyžičku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Uskladnenie: V suchu a chlade pri teplotách od 5 do 25°C, mimo dosah detí.Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať pred dátumom uvedenom na obale.

Poznámka: Výživový doplnok. Nie je určený ako náhrada stravy. Tento prípravok nie je liekom, a preto nemôže nahrádzať lieky predpísané lekárom. Prípravok je otestovaný oficiálnou inštitúciou na toxicitu bez akéhokoľvek negatívneho účinku. 

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Dovozca: MAN-SR s. r. o., Plzenská 49, 040 11 Košice

15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie