BAMBI LARYNG

BAMBI LARYNG

DÝCHAVIČNOSŤ

Môže napomáhať pri stave dýchavičnosti u detí, ktoré bývajú spôsobené niektorými problémami v oblasti dýchacích ciest. Príčinou býva alergia a rôzne typy infekcií. Preparát môže mať predovšetkým preventívny význam a prostredníctvom imunitného systému môže predchádzať vzniku stavu dýchavičnosti. Pôsobením na alergiu a na nervové zakončenia v dýchacích orgánoch je možné dosiahnuť významný účinok u týchto obávaných stavoch.

Zloženie: Invertny sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy). Rastliny (10 mg): sladovka hladkoplodá – koreň (Glycyrrhiza glabra L.), ostružina malinová – plod (Rubus idaeus L.), bazalka pravá – vňať (Ocimum basilicum L.), pŕhľava dvojdomá – vňať (Urtica diooca L.), rakytník rešetliakovitý – plod (Hippophae rhamnoides L.) , kys. askorbová ( vitamín C), prírodná citrónová aróma.

Nutričné hodnoty:_____________100 ml_______________________5 ml

energie(kcal/kJ)________________371/1577_____________________18,6

bielkoviny (g)_________________  0,0__________________________0.0

sacharidy (g)__________________92,75________________?________4,64

tuky (g)______________________0,0___________________________0,0

 

Obsah:  100 ml_________________5 ml______________% DDD*

vitamín C (mg)__700_ ___________35_________________44

rastliny (mg)____10_____________0,1________________ -*) doporučená denná dávka

Balenie: Sklenená fľaštička s obsahom 180 ml.

Nežiaduce účinky: Komplex ako celok a jeho jednotlivé zložky sú bez vedľajších nežiaducich účinkov. Pacientom s vážnymi zdravotnými poruchami doporučujeme konzultáciu s lekárom, najlepšie ovládajúceho problematiku celostnej medicíny.

Spôsob použitia a doporučené dávkovanie:

Deti od 3-8 rokov 1 x denne 2,5 ml

Deti od 9-15 rokov 2 x denne 2,5 ml

Osoby nad 15 rokov 2x denne 5 ml

Do 20 minút pred užitím a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj ani kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol.Pred prehltnutím podržte zhruba 30 s v ústnej dutine.Preparáty je možné zapíjať čistou vodou. Môže sa užívať viac preparátov Abelia, ale medzi užívaním jednotlivých preparátov je potrebné dodržať minimálne 15 minútovú prestávku. Pri konzumácii výrobku použite priloženú lyžičku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Uskladnenie: V suchu a chlade pri teplotách od 5 do 25°C, mimo dosah detí.Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať pred dátumom uvedenom na obale.

Poznámka: Výživový doplnok. Nie je určený ako náhrada stravy. Tento prípravok nie je liekom, a preto nemôže nahrádzať lieky predpísané lekárom. Prípravok je otestovaný oficiálnou inštitúciou na toxicitu bez akéhokoľvek negatívneho účinku. 

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Dovozca: MAN-SR s. r. o., Plzenská 49, 040 11 Košice

15€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info