BAMBI NASAL

BAMBI NASAL

NÁDCHA

Môže napomáhať pri prevencii a podpore liečby opakujúcich sa a chronických prechladnutí, za týmito nosnými zápalmi často stoja alergie a zápaly vedľajších dutín nosných. Preparát môže účinkovať predovšetkým na tieto typy prechladnutí, pričom nie je významné, aký alergén problémy vyvoláva. 

Zloženie:100 ml obsahuje: sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy). Rastliny: baza čierna – kvet (Sambucus nigra L.), ostropestrec mariánsky – semeno (Silybum marianum L.), šalvia lekárska – list (Salvia officinalis L.) v koncentrácii 0,01 % obj. od každej rastliny, vitamíny.

Obsah vitamínov: obsah v 100 ml          obsah v 5 ml       % DDD*)

vitamín C                            0,7 g             35 mg               58

vitamín E (tokoferol_______0,2 g_______10 mg_________100__*) doporučená denná dávka

Balenie: Sklenená fľaštička s obsahom 180 ml.

Nežiaduce účinky: Komplex ako celok a jeho jednotlivé zložky sú bez vedľajších nežiaducich účinkov. Pacientom s vážnymi zdravotnými poruchami doporučujeme konzultáciu s lekárom, najlepšie ovládajúceho problematiku celostnej medicíny.

Spôsob použitia a doporučené dávkovanie:

Deti od 3-8 rokov 1 x denne 2,5 ml

Deti od 9-15 rokov 2 x denne 2,5 ml

Osoby nad 15 rokov 2x denne 5 ml

Do 20 minút pred užitím a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj ani kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol.Pred prehltnutím podržte zhruba 30 s v ústnej dutine.Preparáty je možné zapíjať čistou vodou. Môže sa užívať viac preparátov Abelia, ale medzi užívaním jednotlivých preparátov je potrebné dodržať minimálne 15 minútovú prestávku. Pri konzumácii výrobku použite priloženú lyžičku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Uskladnenie: V suchu a chlade pri teplotách od 5 do 25°C, mimo dosah detí.Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať pred dátumom uvedenom na obale.

Poznámka: Výživový doplnok. Nie je určený ako náhrada stravy. Tento prípravok nie je liekom, a preto nemôže nahrádzať lieky predpísané lekárom. Prípravok je otestovaný oficiálnou inštitúciou na toxicitu bez akéhokoľvek negatívneho účinku. 

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Dovozca: MAN-SR s. r. o., Plzenská 49, 040 11 Košice

15€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info