BAMBI SYMBIFLOR

BAMBI SYMBIFLOR

ČREVNÁ MIKROFLÓRA

Môže napomáhať pri udržaní zdravého črevného prostredia. To býva porušené užívaním rôznych liekov, predovšetkým antibiotík, ale tiež alergiami a rôznymi zápalmi tráviaceho ústrojenstva. Návrat k zdravému črevnému prostrediu je základným predpokladom telesného i duševného zdravia dieťaťa. Črevá majú dôležitejší vplyv na dobrý zdravotný stav ako si predstavujeme.

Zloženie: Invertny sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy). Rastliny: pamajorán obyčajný – vňať (Origanum vulgare L.), ľan siaty – semeno (Linum usitassimum L.), jarabina vtáčia – plod (Sorbus aucuparia L.), mrkva obyčajná – koreň (Daucus carota L.), kys. askorbová ( vitamín C), prírodná citrónová aróma.

Nutričné hodnoty:__________100 ml_______________________5 ml___________________

energie(kcal/kJ)_____________371/1577_____________________18,6/79_________________

bielkoviny (g)_______________0,0___________________________0.0__________________

sacharidy (g)_______________92,75__________________________4,64_________________

tuky (g)___________________0,0___________________________0,0__________________

Obsah:                                  100 ml_________________5 ml______________% DDD*_______________

vitamín C (mg)_____________700___________________35__________________44_________________

rastliny (mg)______________ 10___________________0,1___________________-_________________

*) doporučená denná dávka

Balenie: Sklenená fľaštička s obsahom 180 ml.

Nežiaduce účinky: Komplex ako celok a jeho jednotlivé zložky sú bez vedľajších nežiaducich účinkov. Pacientom s vážnymi zdravotnými poruchami doporučujeme konzultáciu s lekárom, najlepšie ovládajúceho problematiku celostnej medicíny.

Spôsob použitia a doporučené dávkovanie:

Deti od 3-8 rokov 1 x denne 2,5 ml

Deti od 9-15 rokov 2 x denne 2,5 ml

Osoby nad 15 rokov 2x denne 5 ml

Do 20 minút pred užitím a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj ani kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol.Pred prehltnutím podržte zhruba 30 s v ústnej dutine.Preparáty je možné zapíjať čistou vodou. Môže sa užívať viac preparátov Abelia, ale medzi užívaním jednotlivých preparátov je potrebné dodržať minimálne 15 minútovú prestávku. Pri konzumácii výrobku použite priloženú lyžičku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Uskladnenie: V suchu a chlade pri teplotách od 5 do 25°C, mimo dosah detí.Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať pred dátumom uvedenom na obale.

Poznámka: Výživový doplnok. Nie je určený ako náhrada stravy. Tento prípravok nie je liekom, a preto nemôže nahrádzať lieky predpísané lekárom. Prípravok je otestovaný oficiálnou inštitúciou na toxicitu bez akéhokoľvek negatívneho účinku. 

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Dovozca: MAN-SR s. r. o., Plzenská 49, 040 11 Košice

15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie