MYKOTOX

MYKOTOX

NA PLIESŇOVÉ TOXÍNY

Komplex s obsahom rastlinných výťažkov, ktoré napomáhajú priaznivému pôsobeniu na organizmus. Pomáha bojovať s toxínmi plesní.

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: lopúch väčší – koreň (Arctium lappa), materina dúška – vňať (Thymus serpyllum), medovka lekárska – vňať (Melissa officinalis), Vrbovka málokvetá – vňať (Epilobium parviflorum) v objemoch 0,01% z každej rastliny.

Nutričné hodnoty:

100 ml 1 ml (20 kvapiek)

energia (kJ/kcal) 140/580 1,4/5,8

bielkoviny (mg) 0,0 0,0

sacharidy (mg) 0,0 0,0

tuky (mg) 0,0 0,0

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.

Výživový doplnok. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info