NON GRATA

NON GRATA

NA VYLUČOVANIE NEŽIADÚCICH BIELKOVÍN

Komplex s obsahom rastlinných výťažkov, ktoré napomáhajú priaznivému pôsobeniu na organizmus, hlavne na vylučovanie cudzorodých látok – nežiaduce bielkoviny (peľ, zvieracia srsť a perie, mikroorganizmy a roztoče).

Zloženie – 100 ml prípravku obsahuje: 20% ethanol (voda, lieh), rastliny: lipa malolistá – kvet (Tilia cordata Mill.), fenykel obyčajný – plod (Foeniculum vulgare Mill.), púpava lekárska – koreň (Taraxacum officinali auct. p. p. non Wiggers), hloh jednosemenný – plod (Crataegus monogyna Jacq.) v koncentráciach 0,01 % obj. z každej rastliny, vitamín B1 (thiamín) 11,2 mg.

Obsah vitamínov v prípravku:

v 50 ml v 1 dennej dávce % DDD

(2x 10 kvap.)

vitamin B1 (thiamin) 11,2 mg 0,4 mg 28,6 %

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Výživový doplnok. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info