BIOHARMONI 1 - 4

BIOHARMONI 1 - 4

EMÓCIE, METABOLIZMUS, TOXICKÉ KOVY, IONIZAČNÉ ÚČINKY, IMUNITA

Výživové doplnky
Nenahradzujú terapiu liekmi

BIOHARMONI 1
-  Emócie síce dávajú životu farbu, chuť a vôňu, ale na druhej strane môžu byť príčinou mnohých zdravotných ťažkostí. Tieto „škodlivé emócie" sa môžu ventilovať do našej psychickej sféry, ovplyvňovať tam potom naše nálady a sú motívom nášho chovania, ambícií a cieľov. Druhý smer, ktorým sa tieto emócie ventilujú, je smer „somatický", teda do telesných tkanív a orgánov. Každý náš orgán je nositeľom emócií, ktoré môžu mať veľmi často symbolický význam. Postihnuté oči nechcú vidieť, postihnuté uši nechcú počuť a štítna žľaza je symbolom komunikácie s ľuďmi. Žalúdok je orgán starostí, ľadviny úzkosti, pečeň agresivity, pľúca depresií, srdce strachu. Každá choroba, každý zdravotný problém si nesie svoju emocionálnu zložku, ktorá môže niekedy predstavovať hlavný dôvod vzniku chorôb, inokedy môže byť len jedným z dôvodov prečo ochorenie vzniklo. Bioharmoni 1, ktoré „rozbíja" patologické emócie, považujeme za super kľúč, teda kľúč, ktorý otvára vchod k ďalším toxínom. V produktovej sade nesie číslo 1, a preto by mal byť vždy užívaný ako prvý.

BIOHARMONI 2 - je venovaný metabolizmu. Človek v priebehu svojho vývoja výrazne zmenil svoju pôvodnú výživu. V poslednom storočí sa naša výživa už v ničom nepodobá pôvodnej strave človeka. Z tohto a mnohých ďalších dôvodov vznikajú poruchy látkovej výmeny (metabolizmu), ktoré spôsobujú hromadenie metabolitov v ľudskom organizme. Metabolity potom pôsobia ako toxín, čo dobre opisuje všeobecne známa porucha metabolizmu živočíšnych tukov, ktorých metabolity výrazne ovplyvňujú cievny systém, alebo porucha metabolizmu cukrov. Všetky živiny musia byť metabolizované a ktorákoľvek potravina sa teda môže stať jedom. Častým poruchám podlieha aj bielkoviny, ktorá je hlavnou súčasťou nášho stravovacieho programu: lepok (gluten). Poruchou metabolizmu lepku trpí predovšetkým nervový systém a taktiež sliznica. Prísna diéta nás nezbaví týchto metabolitov. Diéta ovplyvňuje predovšetkým to, čo sa s našim organizmom stane v budúcnosti, ale má len malý vplyv na to, čo sa stalo v minulosti. Pretože poruchami metabolizmu trpí väčšinou dospelá populácia, zaraďujeme tento detoxikačný program na druhé miesto v poradí detoxikačnej sady bioharmoni.

BIOHARMONI 3 - preparát bioharmoni 3 je určený k vylučovaniu toxických kovov a látok s ionizačným účinkom. Tieto môžu byť príčinou celej rady zdravotných problémov a ich toxický účinok sa dá rozdeliť do troch oblastí. Po prvé, nepriaznivé pôsobenie na elektrické deje v našom organizme. V bunkách nášho organizmu vznikajú elektrické potenciály, ktoré bunka vytvára z cukru a kyslíka. Šíria sa v našom organizme po presne určených dráhach. Majú mnoho funkcií a dôležité je, aby skutočne išli z miesta vzniku presne do miesta určenia. Ak sa však v izolačných vrstvách medzi jednotlivými vodiacimi dráhami nachádzajú kovy, môže dôjsť k prebíjaniu elektrických potenciálov a tým k vzniku elektrického chaosu, ktorý má negatívne dôsledky na celý rad procesov predovšetkým v nervovom systéme. Po druhé, toxické pôsobenie kovu na bunku. Niektoré jedovaté kovy narušujú dýchacie procesy bunky a bunečnú látkovú výmenu. Po tretie, vplyv toxického kovu na epigenetické prostredie. Gén pracuje v určitom prostredí, ktoré je pre jeho funkciu veľmi dôležité. Toto prostredie sa nazýva epigenetické. Prítomnosť toxických kovov predstavuje veľmi silný genotoxický faktor, čo má negatívne dôsledky na funkciu génov. Ešte silnejším genotoxickým činiteľom sú potom látky s ionizujúcim účinkom, ako je napr. stroncium, césium, plutonium, paladium atď. Životné prostredie prináša veľké množstvo týchto toxínov, a preto je v detoxikačnom programe zaradený program na očistenie organizmu od týchto látok v tretej fľaštičke.

BIOHARMONI 4 - fungovanie ľudského organizmu je do značnej miery závislé na kvalite funkcie imunitného systému. Imunitný systém nielen chráni náš organizmus pred prienikom cudzorodých látok a mikroorganizmov, ale udržuje i komplikovaný vnútorný svet nášho organizmu v harmónii. Pri poruche imunitného systému sme vystavení nebezpečiu častých infekcií, ale ťažkosti môže spôsobovať i premnoženie niektorých mikroorganizmov, ktoré sú za normálnych podmienok bežnou súčasťou nášho organizmu, ako napr. plesne, vírusy (herpes) a veľa ďalších. Taktiež riadenie imunitného systému je veľmi citlivá záležitosť, lebo reakcie imunitného systému musí byť primeraná a správne cielená. Neprimeranosť reakcie imunitného systému je príčinou alergií a zle cielená reakcia imunitného systému spôsobuje autoimunitné problémy. Preto je do preparátu bioharmoni 4 zaradený i program detoxikácie organizmu od chemických látok, z ktorých predovšetkým benzopyren a dioxíny sú v tejto civilizácií veľkým nebezpečenstvom, lebo môžu spôsobovať mutácie našich génov, a byť tak príčinou závažných ochorení. Vzhľadom k tomu, že detoxikačné procesy prebiehajú predovšetkým prostrednícatvom nášho imunitného systému, je jeho detoxikácia zaradená do stredu našej detoxikačnej sady, teda pod číslo 4.

 

BIOHARMONI I

Výrobok s obsahom rastlinných výťažkov a vitamínov, ktoré môžu mať harmonizujúci vplyv na psychiku a funkcie nervovej sústavy.

Zloženie: 20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamínov: materina dúška obyčajná – vňať (Thymus serpyllum L.), baza čierna – kvet (Sambucus nigra L.), žihľava dvojdomá – list (Urtica dioica L.), badyáník pravý – plod (Anisi Stellati fructus), karfiol (Brassica oleracea convar. Botrytis L.), uhorka siata (Cucumis sativus L.), brokolica (Brassica oleracea convar. Sabauda L.), špenát (Spinacia oleracea L.), pakost smradľavý (Geranium robertianum L.) v objemoch 0,05-0,08 %. Biotín 900 mg, vitamín B12 8 mg v 100 ml obsahu výrobku.

Obsah vitamínov:

5 ml obsahu výrobku 10 ml obsahu výrobku % DDD*

biotín 45,0 µg 90,0 µg 60 %

vitamín B12 0,4 µg 0,8 µg 80 %

*DDD= doporučená denná dávka

Výživová hodnota:

5 ml: 100 ml:

Využiteľná energia: 26,1 kJ(6,1 kcal) 522,6 kJ(122,6 kcal)

Návod na použitie: 20 minút pred užitím a po užití kvapiek nejesť, nepiť čaj, kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Užívajte 2x denne 5 ml. Pri konzumácii výrobku používajte priloženú odmerku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku.

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí! Tento prípravok nie je liek a nenahradzuje lieky predpísané lekárom. Výživový doplnok.

Uchovávanie: skladujte v suchu pri teplotách od 5 do 25°C, uzáverom nahor. Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať do doby uvedenej na obale.

Bez chemických konzervačných prostriedkov.

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

..................................................................................................................................................................

BIOHARMONI II

Výrobok s obsahom rastlinných výťažkov a vitamínov, ktoré môžu mať harmonizujúci vplyv na funkciíu metabolizmu.

Doplnok stravy s extraktmi bylín a vitamínmi.

Zloženie: 20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamínov: senovka grécka – semená (Trigonella foenum-graecum L.), bobkový list (Laurus nobilis L.), žihľava dvojdomá – list (Urtica dioica L.), nové korenie (Pimenta dioica L.) v objemoch 0,05 -0,08%. Vitamín B6 11,2 µg, vitamín B12 8 mg v 100 ml obsahu výrobku.

Obsah vitamínov:

5 ml obsahu výrobku 10 ml obsahu výrobku % DDD*

B6 0,56 mg 1,12 mg 80 %

vitamín B12 0,4 µg 0,8 µg 80 %

*DDD= doporučená denná dávka

Výživová hodnota:

5 ml: 100 ml:

Využiteľná energia: 26,1 kJ(6,1 kcal) 522,6 kJ(122,6 kcal)

Návod na použitie: 20 minút pred užitím a po užití kvapiek nejesť, nepiť čaj, kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Užívajte 2x denne 5 ml. Pri konzumácii výrobku používajte priloženú odmerku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku.

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada stravy. Výživový doplnok. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí! Tento prípravok nie je liek a nenahradzuje lieky predpísané lekárom.

Uchovávanie: skladujte v suchu pri teplotách od 5 do 25°C, uzáverom nahor. Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať do doby uvedenej na obale. Skladujte mimo dosah detí.

Bez chemických konzervačných prostriedkov.

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

............................................................................................................................................................................................

 

BIOHARMONI III

Výrobok s obsahom rastlinných výťažkov a vitamíno, ktoré môžu mať harmonizujúci vplyv na funkciu organizmu, najmä vylučovanie toxických kovov.

Zloženie: 20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamínov: chlorella (Chlorella pyrenedoisa), žen-šen –koreň (Panax ginseng C.A.Mey.), Benedikt lekársky – vňať (Cnicus benedictus L.), klinčekový kvet – kvet (Caryophylli flos) v objemoch 0,05-0,08 %. Vitamín B6 12mg, vitamín B12 8 µg v 100 ml obsahu výrobku.

Obsah vitamínov:

5 ml obsahu výrobku 10 ml obsahu výrobku % DDD*

B6 0,6 mg 1,2 mg 60 %

vitamín B12 0,4 µg 0,8 µg 80 %

*DDD= doporučená denná dávka

Výživová hodnota:

5 ml: 100 ml:

Využiteľná energia: 26,1 kJ(6,1 kcal) 522,6 kJ(122,6 kcal)

Návod na použitie: 20 minút pred užitím a po užití kvapiek nejesť, nepiť čaj, kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Užívajte 2x denne 5 ml. Pri konzumácii výrobku používajte priloženú odmerku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku.

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí! Tento prípravok nie je liek a nenahradzuje lieky predpísané lekárom. Výživový doplnok.

Uchovávanie: skladujte v suchu pri teplotách od 5 do 25°C, uzáverom nahor. Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať do doby uvedenej na obale.

Bez chemických konzervačných prostriedkov.

Vyrába: Joalis s. r. o., ČESKÁ REPUBLIKA, Orlická 2176/3, 130 00 Praha 3

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

.....................................................................................................................................................................................................

BIOHARMONI IV

Výrobok s obsahom rastlinných výťažkov a vitamínov, ktoré môžu mať harmonizujúci vplyv na obranyschopnosť organizmu.

Zloženie: 20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamínov: fenikel obyčajný – plod (Foeniculum vulgare Mill.), palina pravá – vňať (Artemisia absinthium L.), borievka obyčajná – plod (Juniperus communis L.), čajovník čínsky – list (Camelia sinensis L.) v objemoch 0,05 – 0,08 %. Vitamín B1 11,2 mg, vitamín B12 8 µg v 100ml obsahu výrobku.

Obsah vitamínov:

5 ml obsahu výrobku 10 ml obsahu výrobku % DDD*

B1 0,56 mg 1,12 mg 80 %

vitamín B12 0,4 µg 0,8 µg 80 %

*DDD= doporučená denná dávka

Výživová hodnota:

5 ml: 100 ml:

Využiteľná energia: 26,1 kJ(6,1 kcal) 522,6 kJ(122,6 kcal)

Návod na použitie: 20 minút pred užitím a po užití kvapiek nejesť, nepiť čaj, kávu a nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Užívajte 2x denne 5 ml. Pri konzumácii výrobku používajte priloženú odmerku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku.

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí! Tento prípravok nie je liek a nenahradzuje lieky predpísané lekárom. Výživový doplnok.

Uchovávanie: skladujte v suchu pri teplotách od 5 do 25°C, uzáverom nahor. Nevystavovať priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebovať do doby uvedenej na obale.

Bez chemických konzervačných prostriedkov.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk   56€

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie