KĹBY

KĹBY

DETOXIKAČNÝ BALÍČEK PRE PROBLÉMY S KĹBAMI

Súbor prírodných preparátov, ktoré môžu napomáhať pri očiste pohybového systému, zvlášť kĺbov končatín a chrbta. Pri zápalových kĺbových problémoch môže napomôcť k naštartovaniu hojivých procesov a  môže zlepšiť výživu kĺbu. Do tohto očistného systému sú zahrnuté i medzistavcové kĺby chrbta.

Balíček obsahuje: UrinoDren, OsteoDren, ArtiDren, LiverDren

Túto zostavu užívajte nasledujúcim spôsobom:

UrinoDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek

OsteoDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek

ArtiDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek

LiverDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Medzi užitím jednotlivých preparátov dodržovať pauzu 1 min. Tabletky sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozpustiť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Upozornenie: tieto doplnky stravy nie sú určené pre deti a pre tehotné a kojace ženy. Tieto prípravky nie sú lieky a nemôžu preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí. Pri užívaní týchto doplnkov stravy obvykle nedochádza k žiadnym nežiaducim účinkom. Môžu však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie. V prípade silných, nepríjemne prežívaných detoxikačných prejavov alebo v priebehu akútnej choroby užívanie prípravkov Joalis prerušte. Prípravky môžu vyvolať zníženie krvného tlaku. Výživový doplnok

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C v suchom prostredí, mimo dosahu detí. Prípravky by nemali byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ich preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk 59€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info