JESEŇ

JESEŇ

ČAS PĽÚCNEHO OKRUHU

Pľúcny okruh podľa staročínskeho zdravotného kalendára trpí chladným a vlhkým počasím. Pre jeho aktivitu môže človek využiť zhromažďovanie energie na náročné zimné mesiace. Tento okruh je obecne v našej civilizácii veľmi poškodený. Prináša ľuďom nielen zápaly dýchacích ciest, ale i depresie a pokles vitality.

Doporučenie: vynechajte v týchto dvoch mesiacoch múčne pšeničné výrobky. Môžete ich nahradiť inými obilninami, napríklad ražou, pohankou, ryžou, jačmeňom či ovsom. Zvýšenou mierou prijímajte tekutiny.

Jeseň – čas pľúcneho okruhu

Túto zostavu užívajte v mesiacoch september (RespiDren, RespiHelp) a október (ColiDren, Imun) nasledujúcim spôsobom:

RespiDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek
RespiHelp: dospelí 1–3 tabletky denne

ColiDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek
Imun: dospelí 2x denne 10 kvapiek

Doporučenie: vynechajte v týchto dvoch mesiacoch múčne pšeničné výrobky. Môžete ich nahradiť inými obilninami, napríklad ražou, pohankou, ryžou, jačmeňom či ovsom. Zvýšenou mierou prijímajte tekutiny.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Medzi užitím
jednotlivých preparátov dodržovať pauzu 1 min. Tabletky sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozpustiť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Upozornenie: tieto výživové doplnky stravy nie sú určené pre deti a pre tehotné a kojace ženy. Tieto prípravky nie sú lieky a nemôžu preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí. Pri užívaní týchto doplnkov stravy obvykle nedochádza k žiadnym nežiaducim účinkom. Môžu však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie. V prípade silných, nepríjemne prežívaných detoxikačných prejavov alebo v priebehu akútnej choroby užívanie prípravkov Joalis prerušte. Prípravky môžu vyvolať zníženie krvného tlaku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C v suchom prostredí, mimo dosahu detí. Prípravky by nemali byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ich preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 59,50€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie