SKORÉ LETO

SKORÉ LETO

ČAS SRDCOVÉHO OKRUHU

Skoré leto je podľa staročínskej medicíny obdobím srdcového okruhu. Jeho aktivita prináša radosť zo života. Ak pracuje tento okruh bez problémov, máme dostatok energie i optimizmu, čo sú dôležité podmienky k radostnému životu. Vzhľadom k aktivite systému je ho možné taktiež prírodnými prostriedkami očistiť a uviesť do harmónie. Srdcový okruh nielen zaisťuje krvný obeh, ale má i svoju veľmi dôležitú psychickú úlohu. Pri dobrej funkcii dodáva radosť zo života, pri zlej strach a úzkosť pred chorobami či smrťou.

Doporučenie: vynechajte predovšetkým údeniny, ktoré sú svojou silou kontraproduktívne k teplému počasiu a uvoľnenosti. Jedzte naopak ovocie a ľahké jedla.

CorHelp, CorDren, VenaDren, VasoDren. Túto zostavu užívajte v mesiacoch máj a jún.
Máj: CorHelp, CorDren
Jún: VenaDren, VasoDren

koré leto – čas srdcového okruhu 

Túto zostavu užívajte v mesiacoch máj (CorHelp, CorDren) a jún (VenaDren, VasoDren) nasledujúcim spôsobom:
CorHelp: dospelí 1–3 tabletky denne 
CorDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek 

VenaDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek
VasoDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek

 Doporučenie: vynechajte predovšetkým údeniny, ktoré sú svojou silou kontraproduktívne k teplému počasiua uvoľnenosti. Jedzte naopak ovocie a ľahké jedla. 

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Medzi užitímjednotlivých preparátov dodržovať pauzu 1 min. Tabletky sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozpustiť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Nepoužívať kovovú lyžičku. 

Upozornenie: tieto výživové doplnky stravy nie sú určené pre deti a pre tehotné a kojace ženy. Tieto prípravky nie sú lieky a nemôžu preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí. Pri užívaní týchto doplnkov stravy obvykle nedochádza k žiadnym nežiaducim účinkom. Môžu však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie. V prípade silných, nepríjemne prežívaných detoxikačných prejavov alebo v priebehu akútnej choroby užívanie prípravkov Joalis prerušte. Prípravky môžu vyvolať zníženie krvného tlaku.

 Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C v suchom prostredí, mimo dosahu detí. Prípravky by nemalibyť vystavené priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ich pretovo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónua pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 59,50€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie