NERVOVÝ SYSTÉM

NERVOVÝ SYSTÉM

ZAČIATOK CYKLICKEJ ROČNEJ DETOXIKÁCIE

Nervový systém tvorí podľa modernej i starovekej medicíny základ pre funkciu imunitného systému, hormonálnych a ďalších systémov. Je ovládaný zo všetkých piatich základní v pentagrame – pôsobí naň slezina, pečeň, pľúca, obličky i srdce. Dochádza k vzájomnému ovplyvňovaniu – nervový systém ovplyvňuje orgány a orgány ovplyvňujú nervový systém.

Emoce, Streson, MindDren, Nodegen. Túto zostavu užívajte vždy pred začiatkom ročnej cyklickej detoxikácie. Ak sa rozhodnete napr. začať jeseňou, tak v lete preveďte detoxikáciu nervového systému. Ak začnete zimou, nervový systém detoxikujte v jeseni, atď.

Nervový systém – začiatok cyklickej ročnej detoxikácie

Túto zostavu užívajte vždy pred začiatkom ročnej cyklickej detoxikácie nasledujúcim spôsobom:

Emoce: dospelí 2x denne 10 kvapiek

Streson: dospelí 2x denne 10 kvapiek

MindDren: dospelí 2x denne 10 kvapiek

Nodegen: dospelí 2x denne 10 kvapiek

Doporučenie: každý deň prevádzajte 3x 5 minút jógové dychové cviky. Užívajte vitamínové komplexy (predovšetkým vitamíny skupiny B – B komplex) a multiminerálové prípravky, pretože nervový systém potrebuje k svojej činnosti obe skupiny vitálnych látok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Medzi užitím jednotlivých preparátov dodržovať pauzu 1 min. Tabletky sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozpustiť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Upozornenie: tieto doplnky stravy nie sú určené pre deti a pre tehotné a kojace ženy. Tieto prípravky nie sú lieky a nemôžu preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí. Pri užívaní týchto doplnkov stravy obvykle nedochádza k žiadnym nežiaducim účinkom. Môžu však nastať tzv. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie. V prípade silných, nepríjemne prežívaných detoxikačných prejavov alebo v priebehu akútnej choroby užívanie prípravkov Joalis prerušte. Prípravky môžu vyvolať zníženie krvného tlaku. Výživový doplnok

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C v suchom prostredí, mimo dosahu detí. Prípravky by nemali byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ich preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

59€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info