CORTEX

CORTEX

DETOXIKÁCIA CNS

Preparát Cortex môže napomáhať pri detoxikácií centrálneho nervového systému, konkrétne mozgový kmeň, ktorý ovláda funkcie, ako nočné pomočovanie a odchod stolice vo veku, kedy by človek už mal tieto funkcie ovládať. Mozgový kmeň ovláda srdečnú nepravidelnosť, kontroluje hladinu cukru. Svoju úlohu spĺňa i pri obezite, prehĺtaní, dýchaní, má vplyv na rovnováhu a koordináciu pohybu. Mozgový kmeň má dôležitú úlohu pri vzniku tinitusu a iných zvukov, ktoré počujeme v uchu. V staršom veku sa porucha funkcie mozgového kmeňa môže prejaviť v koordinácii prehĺtavacieho reflexu. Strava môže vniknúť do dýchacej trubice a spôsobiť závažné zdravotné problémy až smrť.

Joalis Cortex

Zloženie: 50 ml preparátu obsahuje: 20% ethanol, ginko dvojlaločné – list (Ginkgo biloba L.), rakytník rešetliakový – plod (Hippophae rhamnoides L.), ríbezľa čierna – list (Ribes nigrum L.), pamajorán obyčajný – vňať (Origanum vulgare L.), nikotínamid (niacín), thiamín hydrochlorid (vitamín B1), cyanokobalamín (vitamín B12).

Nutričné hodnoty:

100 ml 1 ml (20 kvapiek)

energia (kJ/kcal) 580/140 5,8/1,4

bielkoviny (mg) 0,0 0,0

sacharidy (mg) 0,0 0,0

tuky (mg) 0,0 0,0

Obsah:

100 ml 1 ml (20 kvapiek) % DDD*

niacín (mg) 480 4,8 30

vitamín B1 (mg) 33 0,33 30

vitamín B12 (μg) 75 0,75 30

rastliny (mg) 10 0,1 -

*% doporučené denné dávky

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uchovávanie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátu nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu
Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie