CRANIUM

CRANIUM

NERVOVO VEGETATÍVNY SYSTÉM

Joalis Cranium je bylinný energo-informačný komplex. Mnoho toxicky pôsobiacich látok porušuje funkciu nervových buniek, čo sa u mnohých ľudí prejavuje rôznymi typmi bolestí hlavy. Odstránením týchto látok napomáhame naštartovať sebačistiacu aktivitu organizmu.

Joalis Cranium môže pôsobíť pri:
- bolestiach hlavy vychádzajúcich z krčnej chrbtice
- bolestiach hlavy vychádzajúcich z čelnej dutiny
- bolestiach hlavy psychického pôvodu
- alergických bolestiach hlavy (migrény neznámeho pôvodu)

Joalis Cranium môže pomáhať imunitnému systému pri odstraňovaní zápalov vedúcim k bolestiam hlavy a môže pomáhať pri normalizácii funkcií nervového a cievneho systému, ktorých poruchy sú obvyklou príčinou migrén. Každá bolesť hlavy môže mať inú príčinu. 

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: materina dúška – vňať (Thymus serpyllum L.), baza čierna – kvet (Sambucus nigra L.), žihľava dvojdomá – vňať (Urtica dioica L.), alchemilka obyčajná – vňať (Alchemilla vulgaris L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie