OPEDDREN

OPEDDREN

DROBNÉ KOSTI NÔH

Komplex s obsahom rastlinných výťažkov, ktoré môžu priaznivo pôsobiť na organizmus, a pomáhať pri ochrane štruktúry kostí (drobné kosti nohy).

Zloženie v 100 ml – 20 % ethanol (voda, lieh), rastliny: alpínia galangová – koreň (Alpinia galanga L.), kôpor voňavý – plod (Anethum graveolens L.) v objemoch 0,01 % obj. z každej rastliny.

Vitamíny a ďalšie: 100 ml 1 denná dávka (5 ml) % DDD*)

kobalamín

(vitamín B12) 60 μg 3 μg 0,06 %

kys. askorbová

(vitamín C) 20 mg 1 mg 0,0005 %

*) doporučené denné dávky

**) doporučená denná dávka nie je určená

Nutričné hodnoty v 100 ml: Prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info