ANAERG

ANAERG

ALERGIE

Joalis Analerg napomáha umožiť vyrovnávanie sa s poškodzujúcimi ekologickými vplyvmi, ktoré sú hlavnou príčinou alergie.

Príčina alergie nespočíva v účinku kvetín, zvierat, či prachu. Príroda je neoddeliteľnou súčasťou ľudského života. Alergická reakcia je dôsledkom znečistenia ľudského organizmu splodinami priemyslu a moderného poľnohospodárstva. Imunitný systém je predráždený, pretože sa v tele nachádza mnoho látok, ktoré doň nepatria. Už famózny lekár Hippokrates videl uzdravenie organizmu v jeho očistení. Celostná medicína sa v tomto zmysle vracia do ľudskej histórie. Zistili sme, že očistením – detoxikáciou organizmu mizne celý rad zdravotných problémov. 

Alergia môže prinášať celý rad zjavných i skrytých problémov. Popri nádche, zápale spojiviek a vyrážke môže byť súčasťou dýchacích ťažkostí, zápalu dutín alebo ekzému. Nepríjemné môžu byť i psychické dôsledky alergie ako sú úzkosti, depresie, či podráždenosť až agresivita.

Alergia na potraviny zhoršuje činnosť zažívacieho ústrojenstva, je príčinou niektorých zápalov čriev a v dôsledku toho významne znižuje kvalitu imunity – odolnosti organizmu proti chorobám. Ako učí celostná medicína, všetky tieto prejavy môžu mať i celý rad ďalších dôsledkov, a preto musíme alergiu pokladať za problém celého organizmu, a nie iba postihnutého orgánu. Samotný preparát Joalis – Analerg priaznivo pôsobí na očistu organizmu od ťažkých kovov, rádioaktívnej záťaže a harmonizuje črevnú mikroflóru. 

Alergia postihuje najmenej 30 % obyvateľstva civilizovaných krajín. Štatistiky zisťujú, že sa rodí stále viac alergických detí. Dúfame, že náš preparát významne prispeje k súboju s týmto nepríjemným problémom.

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: : žihľava dvojdomá – list (Urtica dioica L.), ligurček lekársky – vňať (Levisticum officinale Koch), rozmarín lekársky – vňať (Rosmarinus officinalis L.), ríbezľa červená – plod (Ribes rubrum) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie