FATIG

FATIG

OBNOVUJE VITALITU

Chronická únava môže mať mnoho príčin: choroby pečene, duševné príčiny, nedostatok červených krviniek a mnoho ďalších chorôb. Chronická únava má však aj rôznu intenzitu. Niektorí ľudia sa nepovažujú za chorých, ale len ľahko životom unavených, iným chronická únava znemožňuje prevádzať aj základné životné úkony. Niekto teda trpí iba ľahkou formou chronického únavového syndrómu, u niekoho je priebeh komplikovaný a rozvinutý. Chronický únavový syndróm má zrejme súvislosť s úkladmi civilizácie. Stres, znečistenie prostredia a zmeny v imunitnom systéme vedú k zmenám v nervovom systéme. Domnievame sa, že práve tento zdravotný problém je ideálnym protikladom pre ovplyvnenie informačnou medicínou. Ekologické zdravotné problémy je potrebné riešiť ekologickými postupmi. Chronický únavový syndróm je všade na svete dávaný do súvislosti s vírusovými infekciami, najčastejšie EBV či Cytomegalovírusom. Inokedy ide napr. o chronickú borreliovú infekciu. Pravdepodobný je výskyt zvláštnej imunitnej reakcie na túto infekčnú záťaž nie nepodobnej alergickej reakcie centrálnej nervovej sústavy. Informačná medicína rieši chronický únavový syndróm ako poruchu imunity komplikovanejších prejavov. Jednak imunitný systém vykazuje poruchu v zmysle slabosti, ktorá umožňuje perzistenciu infekcie, ale zároveň vykazuje i podráždenie alergického typu. Joalis Fatig nemôže riešiť rôznorodé príčiny únavy vznikajúce napr. z vyčerpania, depresií, anémie, či iných chorôb. Joalis Fatig je určený výhradne pre podporu riešenia chronického únavového syndrómu, tzv. neznámeho pôvodu, ktorý trvá bez prerušenia dlhšie než 6 mesiacov a u ktorého nebola nájdená iná, napr. organická príčina. Vzostup vitality pomáha zvládať i ďalšie životné ťažkosti, a preto primeranú „energiu" považujeme za základ schopnosti prispôsobiť sa tempu súčasnej civilizácie. Joalis Fatig je prírodný produkt, založený na kombinácii vplyvu zriedeného liehového extraktu z rastlín a informačnej medicíny. 

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: mäta pieporná – koreň (Mentha piperita L.), lipkavec marinkovitý (Galium odoratum (L.)Scop.), breza previsnutá – list (Betula pendula Roth.), lopúch väčší – koreň (Arctium lappa L.), ostružina malinová – plod (Rubus ideaus L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie