IMUN

IMUN

IMUNITNÝ SYSTÉM

Joalis Imun je bylinný energo-informačný komplex. Mnohé toxické látky súvisiace s priemyselnou civilizáciou poškodzujú prirodzený chod imunitného systému. Odstránením týchto látok sa uvoľní skutočná sila – aktivita vlastnej obranyschopnosti sa navráti. Imunita je schopnosť nášho organizmu žiť v prostredí tohto sveta. Je našou zbraňou proti ohrozujúcim mikroorganizmom a cudzorodým látkam.

Oslabenie imunitného systému je všeobecným javom modernej doby. Musíme nájsť nové spôsoby, ako mu vrátiť pôvodnú funkciu a silu. Slabý imunitný systém je príčinou mnohých zdravotných problémov. Pokles výkonnosti imunitného systému je ekologickým problémom. Voľme ekologickú medicínu ako prostriedok k navráteniu zdravia.

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: fenikel obyčajný – plod (Foeniculum vulgare Mill.), palina pravá – vňať (Artemisia absinthium L.), borievka obyčajná – plod (Juniperus communis L.), bedrovník anízový – koreň (Pimpinella anisum L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Výživový doplnok.

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

 15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie