LYMFATEX

LYMFATEX

LYMFATICKÝ SYSTÉM

Lymfatický systém je kanalizáciou ľudského organizmu a patrí tiež do imunitného systému. Jeho funkciu poškodzujú plesne a iné infekcie, ťažké kovy a zápaly najrôznejšieho pôvodu. Vznikajú opuchy a v tkanivách sa hromadia škodlivé látky. Preparáty pre úpravu lymfatického systému používame pre detoxikáciu tkanív, v ktorých sa nachádza chronický zápal.

Prípravok je výsledkom mnohoročného výskumu MUDr. Josefa Jonáša v oblasti prírodnej medicíny. Pri ňom bolo potrebné rozlúštiť informačnú poruchu, ktorá môže byť príčinou porúch lymfatického systému. Pôsobenie tohto komplexu na ľudský organizmus pokladáme za celosvetovo ojedinelý. Je užívaný ako potravina pre zvláštnu výživu a preto nemá žiadny negatívny vplyv, ak je aplikovaný v primeranej miere. Prípravok je možné kombinovať s liekmi a vitamínmi. Účinok tejto špeciálnej potraviny spočíva vo využití liečivých rastlín, a to nielen pre ich obsah aktívnych látok, ale predovšetkým pre unikátnu metódu, ktorá využíva obsah ako nosiča informácie v pravom slova zmysle. Použitie prípravku JOALIS LYMFATEX spoločne s ďalšími zdravotnými postupmi pozitívne ovplyvní priebeh vašich ťažkostí, pretože dokáže zasiahnuť podstatu tejto veľmi rozšírenej zdravotnej poruchy.

15€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie