REGULAR

REGULAR

HORMONÁLNA ROVNOVÁHA ŽIEN

Joalis Regular je bylinný energo-informačný komplex. Joalis Regular napomáha k obnoveniu pravidelného menštruačného cyklu. Menštruačný cyklus je riadený nervovou sústavou prostredníctvom pohlavných hormónov.

Menštruačný cyklus je zárukou dobrej plodnosti a ukazovateľ zdravotného stavu ženy. Je veľmi zložitým prejavom funkcie nervovej sústavy pri riadení vaječníkov. Preto je veľmi citlivý na zmeny vo vonkajšom i vnútornom prostredí ženy. Ťažké kovy, stres, vírusové toxíny či plesne môžu viesť k poruche pravidelnosti cyklu. To má za následok zmeny vo funkcii ďalších pohlavných orgánov a preto je každá žena citlivá na pravidelnosť a presnosť menštruačného cyklu. Prirodzená cesta k náprave zdravotných ťažkostí je vždy cestou najlepšou.

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: repík lekársky – vňať ( Agrimonia eupatoria L.), rasca lúčna – plod (Carum carvi L.), slivka trnková – kvet (Prunus spinosal L.), borievka obyčajná – plod (Junniperus communis L.), praslička roľná – vňať (Equisetum arvense L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie!

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem

čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie