VERON

VERON

OBEHOVÝ SYSTÉM, ŽILY, CIEVY

Žilový systém je často ohrozovaný zápalmi infekčného, toxického či imunitného pôvodu. Tie majú za následok tvorbu „kŕčových žíl" alebo krvných zrazenín či trombóz. Akonáhle poškodenie vznikne, nie je možné kvalitu žilového systému vrátiť k úplnému zdraviu. Preto je dôležitá prevencia, ktorá môže zabrániť vzniku žilových chorôb, zvlášť u disponovaných osôb.

Prípravok je výsledkom mnohoročného výskumu MUDr. Josefa Jonáša v oblasti prírodnej medicíny. 

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: levanduľa úzkolistá – kvet (Lavandula angustifolia Mill.), nechtík lekársky –kvet (Calendula officinalis L.), rumanček pravý – kvet (Matricaria recutita L.), valeriána lekárska – koreň (Valeriana officinalis L.), vres obyčajný – vňať (Calluna vulgaris (L.) Hull) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie!

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem

čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie