VERTEBRA

VERTEBRA

POHYBOVÝ APARÁT, CHRBTICA, KĹBY

Joalis Vertebra je prírodný energo-informačný komplex. Joalis Vertebra môže napomáhať k odstráneniu bolestí chrbtice. Bolesti chrbtice sú jednou z najrozšírenejších civilizačných bolestí.

Preparát Joalis Vertebra:
- môže normalizovať funkciu vnútorného nervstva
- môže napomáhať pri zápaloch tkaniva chrbtice
- môže napomáhať pri harmonizácií napätia chrbticového svalstva
- môže napomáhať pri odstraňovaná soli usadených v okolí chrbtice

Bolesti chrbtice majú pôvod nielen v mechanickom poškodení, ale i v zlej činnosti zažívacieho ústrojenstva a ľadvín. Ľadviny sú pánom kostí, a preto sa významne podieľajú na pružnosti a pevnosti chrbtice. Zažívacie ústrojenstvo bohato popretkávané nervovými vláknami má vplyv na napätie chrbtových svalov. Stres a psychické napätie rozhodujú o tom, či naša chrbtica bude pružná a uvoľnená, alebo stuhnutá a nefunkčná. Bolesti chrbtice nás môžu doprevádzať po celý život, a preto je dôležité k ich odstráneniu voliť čo najmenej poškodzujúci prírodný preparát.

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: pagaštan konský – kôra (Aesculus Hippocastanum L.), zlatobyľ obyčajná – vňať(Solidago virgaurea L.), chmeľ obyčajný – šištice (Humulus lupulus L.), arnika horská – kvet (Arnica Montana L.), horec žltý – koreň (Gentiana lutea L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie!

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem

čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

15 €

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie