VERUKA

VERUKA

K UŽÍVANIU PRI VZNIKU KOŽNÝCH BRADAVÍC

Komplex s obsahom rastlinných výťažkov, ktoré môžu napomáhať pri priaznivom pôsobení na očistu organizmu spracovaný energo-informačnou technológiou.

Komplex Joalis VERUKA je preparát určený k užívaniu pri vzniku kožných bradavíc.

Bradavica býva prejavom vírusového ochorenia kože, ku ktorému dochádza pri zhoršení kvality funkcie pokožky. Pokožka nie je schopná zabrániť rôznym infekciám vírusového alebo plesňového pôvodu. Joalis VERUKA napomáha detoxikovať kožu a podkožie, napomáha zlepšovať imunitné vlastnosti kože a je zameraný i priamo proti vírusom spôsobujúcich rast bradavíc.

Prípravok je výsledkom viacročného výskumu MUDr. Josefa Jonáša v oblasti prírodnej medicíny. 

Zloženie – lieh 20% (voda, lieh), rastliny: slez maurský – kvet (Malva mauritiana L.), lyžičník lekársky – vňať (Cochlearia officinalis L.) v objemoch 0,01 % z každej rastliny.

Nutričné hodnoty v 100 ml: prípravok obsahuje menej ako 50 kJ v 100 ml.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené ináč.

Prípravok nie je určený pre deti. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie!

Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem

čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 minútu. Nepoužívať kovovú lyžičku.

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25 °C, mimo dosahu detí. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto, vo vzdialenosti menšej ako 5 cm od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Obsah: 50 ml

Držiteľ registrácie a výrobca: Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR: MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk

15 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info