MORINGA

MORINGA

VÝŽIVA

Moringa unicis je vysoko kvalitný prírodný prípravok.

Pomáha pri: metabolickom syndróme, diabetese, upravovaná matabolizmu, ochorení pečeňe, kardiovaskulárnych problémoch, anémii, dispepsii, zápaloch dýchacích orgánov a slizníc, podpore imunity, nutričná pomoc v tehotenstve, dojčení, psicho-fyzickom strese v tehotenstve a po pôrode, nutričnom vývoji detí a nechutenstve, chronických degeratívnych chorobách, bolesti hlavy a emikránii.

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov bez toho, aby musel siahnuť k synteticky vyrábaným výživovým doplnkom. Osobitne treba spomenúť vysoký obsah aminokyselín, pretože v listoch sa našlo až 18 z 20 známych esenciálnych aminokyselín. Ľudský organizmus ich nedokáže sám vyrobiť, sú však dôležitým faktorom pre prenos kyslíka v tele, schopnosť koncentrácie a mnohé dôležité funkcie mozgu.V Moringe bol zistený aj vysoký podiel antioxidantov. Zaujímavou je aj nedávno objavená zložka zeatín. Prekvapivo obsahujú listy moringy až 1000-krát viac zeatínu ako iné rastliny. Zeatín je vlastne rastový hormón, ktorý je zodpovedný za to, že Moringa tak rýchlo rastie, nakoľko sa v nej nachádza v hojnom množstve. Je vhodný ako doplnok stravy počas tehotenstva, môže podporiť zdravý vývin plodu a pozitívne ovplyvniť tvorbu materského mlieka. Z organizmu matky a neskôr z materského mlieka môže dieťa dodatočne prijať veľa dôležitých vitamínov a minerálnych látok. Osobitne tu treba spomenúť aminokyseliny arginín a histidín obsiahnuté v rastline, ktoré vo fáze rastu nedokáže organizmus dieťaťa produkovať v dostatočnom množstve, ale ktoré sú pre jeho zdravý vývin nevyhnutne potrebné. Nielen pre dojčatá ale aj pre staršie, vyvíjajúce sa deti je konzumácia Moringy prínosom, pretože veľké množstvo v nej obsiahnutých živín a stavebných látok môže mať pozitívny účinok na ich rast a predovšetkým na vývin mozgových a nervových buniek. 

Športovci: Moringa im môže pomôcť v zabezpečení prijímania všetkých esenciálnych vitamínov, minerálnych látok a bielkovín vo vhodnej forme a tak si úplne prirodzeným spôsobom zachovať svoju výkonnosť. Je tomu tak vďaka vysokému podielu železa a vitamínov A a C v Moringe, ktoré môžu mať za následok, že bude krv neustále zásobovaná dostatkom kyslíka a stabilizuje sa krvný obeh. Okrem toho môžu početné aminokyseliny a vysoký obsah vápnika pozitívne ovplyvniť rast svalovej hmoty. Antioxidanty môžu poskytovať dodatočnú ochranu bunkového tkaniva pri zvýšenej telesnej námahe.

Seniori: Konzumácia Moringy sa odporúča aj starším ľuďom. 

Zloženie: Moringa listy a plody 400mg

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne zapiť s väčším množstvom vody.

Balenie: 30 kapsúl

Poznámka: Výživový doplnok. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento prípravok nie je liek a nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí.

BIOSmediac s.r.o.

14,40€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie