PSICOPHYT 20 A

PSICOPHYT 20 A

PROBLÉMY DETÍ 1.sada A

Prírodné bylinné zmesi a kvetinové komplexy (esencie) vyvinuté na pomoc pri najdôležitejších psychických a psychosomatických problémoch. Poruchy a zdravotné komplikácie psychického pôvodu sú čoraz častejšie a väčšina chorôb je v podstate sekundárny prejav psychického pôvodu.

Pomáha na:

detské záchvaty hnevu
žiarlivosť
plachosť
nadmerná živosť
nechuť do jedla, apatia

Vybrané zloženie:

Definícia vybraných kvetov Dr. Bacha

Beech / Buk lesný: Pre ľudí, ktorí sú voči ostatným netolerantní. Neustále ostatných kritizujú a neprímajú ich názory a správanie.

Holly / Cezmína ostrolistá: Pre ľudí u ktorých sa objavuje žiarlivosť, zášť, hnev, zatrpknutosť až agresia. Často vnútorne veľmi trpia.

Mimulus / Čarodejka škvrnitá: Na všetky strachy z konkrétnych vecí, ktoré viete pomenovať.

Zloženie: Buk lesný(Fagus sylvatica),extrakt z kvetu 0,01mg, Cezmína ostrolistá (Ilexaquifolium),extrakt z kvetu 0,01mg, Čarodejka obyčajná(Mimulus guttatus),extrakt z kvetu 0,01mg, Ruža šípová(Rosa californica),extrakt z kvetu 0,01mg, Ruman smradľavý(Anthemis cottula) extrakt z kvetu 0,01mg, Calochortus albus , extrakt z kalifornského kvetu 0,01mg, Rebríček(Achilea clytedata),extrakt z kvetu 0,01mg

odporúčané dávkovanie: dospelí a deti 2x týždenne 1 tubička, časový rozsah je 4 dni medzi jednotlivými dávkami ( príklad obal A : 1 tubička pondelok/ 1 tubička piatok/ 1 tubička utorok/ 1 tubička sobota )

Následne v 4 dňových intervaloch pokračovať obalom B

Obsah celej jednej dávky predstavuje 1 celá tubička, ktorá sa nechá voľne rozpustiť pod jazykom. U detí je možné nechať dávku rozpustiť vo vode. Používať hodinu po jedle a nepoužívať mentolovú zubnú pastu.

Balenie: tubička 1,2 gr. (balenie obsahuje 4 tubičky)

Poznámka: Výživový doplnok. Tento prípravok nie je liek a nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom! Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí.

BIOSmedica s.r.o.

19,90€

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info