BERGAMOT BIO DEMETER 5ml

BERGAMOT BIO DEMETER  5ml

koliky, zápaly mandlí, zápal močových ciest, teploty,herpes, strachy, pesimizmus, depresia, napätie,stres, iritabilita, frustrácia, celulitída, ekzém, akné, nespavosť, búšenie srdca, ADHD

Svieža, čerstvá, ľahká citrónová vôňa. V talianskom liečiteľstve 16.storočia sa používal ako antiseptikum a na znižovanie teploty, pretože je chladivý, osviežujúci a pomáha pri depresii.

Z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny 
Tráviaci systém: pomáha harmonizovať vzťah pečeň slezina a napomáha zmierňovať koliky a nafukovanie, ktoré vznikajú hlavne stresom, napomáha harmonizovať pečeňovú Qi, ktorá udržuje voľný tok energie v tele a mysli.
Dýchací systém: zápaly mandlí a dýchacích ciest
Močovopohlavný systém:  môže sa použiť pri infekciách močových ciest.
Nervový systém: pomáha aktivovať ducha, stimulovať myseľ a prispievať k dobrej nálade. Napomáha zmierňovať úzkosť, depresiu, stres, frustráciu,strachy, pesimizmus a napätie, nespavosť, búšenie srdca, ADHD
Kožný systém: celulitída, matná nevyživená pleť, akne, ekzem
Pomáha pri tepolotách a infekciách herpes simplex a herpes zoster.

Bergamot sú citrusové plody. Bergamot sa používa hlavne v parfumérii (Eau de Colgne) pre horné tóny a na dochucovanie (Earl Grey čaj).  

Miešanie: Neroli, Ruža, Vetiver, Levanduľa, citrusové oleje

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. 
Upozornenie: Fototoxický (furokumaríny)
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté. Skladujte mimo dosah detí.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingrediencie: Citrus bergamia

Miesto zberu: Taliansko - Bio / Demeter

Obsah: 5 ml

Bioprodukt

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie