LITSEA BIO 5 ml

LITSEA BIO 5 ml

duševná únava, slabá koncentrácia, rozptýlenie, mentálne zmätenosť, dezorientácia,pesimizmus, depresia, slabý úsudok a kritické myslenie, slabá predvídavosťa plánovacia schopnosť, chronické poruchy trávenia, nechutenstvo, bolesti hlavy, tendencia k plesňovým ochoreniam, ochabnutá koža, mastná pleť, svalové napätie,kolitída, bolesti žalúdka, vracanie, nevoľnosť, teploty, potenie

Ľahučká ovocná citrusová jemne stimulujúca a osviežujúca vôňa. Vavrín kubébový.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: duševná únava, slabá koncentrácia, rozptýlenie, mentálne zmätenosť, dezorientácia,pesimizmus, depresia, slabý úsudok a kritické myslenie, slabá predvídavosť a plánovacia schopnosť, bolesti hlavy
tráviaci systém: chronické poruchy trávenia, nechutenstvo, kolitída, bolesti žalúdka, vracanie, nevoľnosť,
pohybový systém:  svalové napätie
kožný systém: ochabnutá koža, mastná pleť, potenie
tendencia k plesňovým ochoreniam
teploty

Miešanie: Citrusové vône

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Môže byť fototoxický. Nepoužívajte u malých detí. Na kožu nepoužívajte vo vyššej koncentrácii ako 1%.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Vietnam - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie