MANDARINKA ČERVENÁ BIO 5ml

MANDARINKA ČERVENÁ BIO 5ml

výkyvy nálady, podráždenosť, frustrácia, hnev, nervové napätie, depresia s úzkosťou, pocit viny, morbídne myšlienky, nízka energia v dopoludňajších hodinách, strnulosť,nespavosť, búšenie srdca, extrasystoly, zápach z úst, poruchy trávenia, nadúvanie, štikútka,mastná koža

Citrusová vôňa

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 

psychika -nervový systém: výkyvy nálady, podráždenosť, frustrácia, hnev, nervové napätie, depresia s úzkosťou, pocit viny, morbídne myšlienky, nízka hladina energie v dopoludňajších hodinách, strnulosť,nespavosť,
obehový a lymfatický  systém: búšenie srdca, extrasystoly
tráviaci systém: zápach z úst, poruchy trávenia, nadúvanie, štikútka
kožný systém: mastná koža

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Dráždi pokožku. Môže byť fototoxická.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Taliansko - Bio

Objem: 10 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie