MÄTA PIEPORNÁ BIO 5ml

MÄTA PIEPORNÁ BIO 5ml

letargia, zotrvačnosť, apatia, nerozhodnosť, výkyvy nálady, zmätok, rozptyľovanie, chabý emocionálny pohľad a odpoveď, ťažkosti so zameraním a pamäťou, slabosť, bolesti hlavy, poruchy zraku,hlieny, kašeľ,nadúvanie, nechutenstvo,nevoľnosť, vracanie, zápaly kože, neuralgie, sinusitídy

Svieža, chladivá, čistá vôňa s mentolovou arómou.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 

psychika -nervový systém: letargia, zotrvačnosť, apatia, nerozhodnosť, výkyvy nálady, zmätok, rozptyľovanie, chabý emocionálny pohľad a odpoveď, ťažkosti so zameraním a pamäťou, slabosť, bolesti hlavy, poruchy zraku, neuralgie
dýchací  systém: hlieny, kašeľ, sinusitídy
tráviaci systém: nadúvanie, nechutenstvo, nevoľnosť, vracanie
kožný systém: zápaly

Miešanie: Grepfruit, Rozmarín

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať  v tehotenstve a pri dojčení. Nepoužívať u malých detí.

Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy. 100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Mentha Piperita (Peppermint) Oil,Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: India - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie