MYCOCLEAN

MYCOCLEAN

Trávenie, očista, energia

K035

MycoClean - doplnok stravy

sypká zmes na prípravu nápoja

MycoClean je vyváženou kombináciou hubových a bylinných extraktov, zameranou na problémy súčasného človeka, ktorá vychádza z hlbokej múdrosti tradičnej čínskej medicíny. Táto kombinácia posilňuje „slezinu" (čínske synonymum pre trávenie) a tým posilňuje energiu Qi celého tela, odvádza z organizmu vlhkosť, hlien a nadmernú horúčosť, detoxikuje ho, harmonizuje psychiku, posilňuje SHEN (obličky) a FEI (pľúca).

Čo teda presne oslabuje PI (slezinu)? Je to nepravidelné stravovanie, prejedanie sa, nedostatok kvalitnej potravy, jednostrannosť pri výbere potravín, nadmerná konzumácia cukru, mliečnych produktov a bielej múky. Tiež prílišné premýšľanie a nedostatok pohybu.

Raňajky sú pre slezinu veľmi dôležité. Ako sa nám podarí „naštartovať" ráno trávenie, tak bude fungovať po celý deň. Čínska dietetika odporúča, aby raňajky boli teplé. Ideálne sú obilné kaše či polievky. Nevhodné sú naopak jogurty, sladkosti (rýchle cukry) alebo surové ovocie.

MycoClean ako súčasť zdravých raňajok nám pomôže PI (slezinu) nielen posilniť, ale aj prečistiť celý organizmus...

Dominantnou súčasťou zmesi je slzovka čiže jóbove slzy. Slzovka je výborná na posilnenie sleziny a odvedenie vlhkosti z organizmu. Dokáže organizmus prečistiť od rôznych škodlivín a toxínov.

Druhou súčasťou zmesi je semeno lotosu orechonosého, ktorý tiež spolu so slzovkou posilňuje PI (slezinu) a harmonizuje vyprázdňovanie. Jeho dôležitou funkciou je posilňovanie SHEN (obličiek) a ich esencie. Slzovka pri dlhodobom užívaní SHEN (obličky) oslabuje. Jeho treťou funkciou je harmonizácia psychiky, preto je vhodný pri nespavosti, ľahkých depresiách, výraznej stresovej záťaži...

Tretiu časť tvorí Fo Shou, čo je druh citrónovníka zvaný Budhova ruka, ktorý reguluje pečeňovú energiu Qi, často stagnujúcu z nadmerných či vyjadrených emócií, podporuje trávenie, posilňuje slezinu a transformuje TAN (hlien).

Poslednou, ale dôležitou časťou zmesi, je medicinálna huba Maitake (trsovnica lupeňovitá čiže Grifola frondosa). Táto huba dokáže regulovať PI/WEI/GAN (t. j. inzulínovú rezistenciu), a preto sa používa pri metabolických problémoch.

Z pohľadu čínskej medicíny:

posilňuje Qi PI (sleziny) a WEI (žalúdka)
harmonizuje pečeňové Qi
posilňuje SHEN (obličky) a ich esenciu
odvádza vlhkosť a škodliviny
transformuje TAN (hlien)
má funkciu An Shen (harmonizácia psychiky)

Dávkovanie:
1 lyžička prášku na deň. Odmerajte prášok priloženou lyžičkou a rozmiešajte v 2 dl vlažnej vody (deti od 3 do 15 rokov pol lyžičky denne). Užívajte nalačno asi 1 hodinu pred spánkom.

Zloženie v jednej dávke (zarovnaná odmerná lyžička):

Coix Lacryma/Yi Yi Ren/slzovka obyčajná, extrakt 5:1 zo semien – 2100 mg
Nelumbo nucifera/Lian Zi/lotos orechonosý, extrakt 5:1 zo semien – 900 mg
Citri sarcodactylis/Fo Shou/Budhova ruka, extrak 5:1 z plodu – 150 mg
Grifola frondosa/Maitake/trsovnica lupeňovitá, extrakt z plodnice 30 % polysacharidov – 150 mg

99 g prášku (30 dávok), lyžička na dávkovanie

Výživový doplnok, nenahrádza lterapiu liekmi. Neprekračujte odporúčané dávkovaie. Skladujte mimo dosah detí.
TCM BOHEMIA s.r.o., organizačná zložka TCM SLOVAKIA

14,50€

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie