YLANG YLANG KOMPLET BIO 5ml

YLANG YLANG KOMPLET BIO 5ml

výkyvy nálady, frustrácia, hnev, úzkosť, nervové napätie, podráždenosť, rozptyľovanie,nepokoj, nespavosť, strach, neistota, nízke sebavedomie, strata sexuálneho záujmu, pocity viny, emočný chlad, závažné palpitácie -búšenie srdca, tlak na hrudníku, kolika , svalový relaxant pri kŕčoch

Sladká ženská kvetinová exotická vôňa. Ylang je po stáročia považovaný za účinné afrodiziakum a antidepresívum.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: výkyvy nálady, frustrácia, hnev, úzkosť, nervové napätie, podráždenosť, rozptyľovanie, nepokoj, nespavosť, strach, neistota, nízke sebavedomie, strata sexuálneho záujmu, pocity viny, emočný chlad,
obehový a lymfatický  systém: závažné palpitácie -búšenie srdca, tlak na hrudníku
tráviaci systém: kolika

Miešanie: Jazmín, Santal, Ruža, Pomaranč, Vanilka, Ceder

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať pri nízkom krvnom tlaku Nepoužívať u malých detí. Nepoužívať na kožu vo vyššej koncentráii ako 1%. Možná hypersenzitivita.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Cananga Odorata Flower Oil, Benzyl Salicylate**, Eugenol**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Farnesol**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Madagaskar - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie