TEA TREE BIO 5ml

TEA TREE BIO 5ml

duševná a fyzická únava, ospalosť, zmätenosť, mierna depresia,slabá koncentrácia, znížená pozornosť, plytké dýchanie, krátkozrakosťdýchanie, chronické infekcie, chronické zažívacie problémy, nízka horúčka,kŕčové žily

Silná, čerstvá, liečivá vôňa.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: duševná a fyzická únava, ospalosť, zmätenosť, mierna depresia, slabá koncentrácia, znížená pozornosť, krátkozrakosť
dýchací  systém: plytké dýchanie, chronické infekcie
tráviaci systém: chronické zažívacie problémy
teploty

Pôsobí dezinfekčne a dobre hojí drobné poranenia. Antivírusové a protiplesňové účinky z neho robia výborného pomocníka domácej lekárničky.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil,Limonene**

** prirodzená súčasť silice

Objem: 5 ml

Bioprodukt

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info