ARCHANGELIKA KOREŇ BIO 1ml

ARCHANGELIKA KOREŇ BIO 1ml

podráždenosť, potlačené emócie, migrény, napätie,psychická trauma, koliky a kŕče, plynatosť, poruchy trávenia, dýchací systém, prechladnutie.pôrod, menštruácia

Horká aromatická, zemitá, bylinná vôňa.

Pomáha pri odstraňovaní negatívnych pocitov spôsobených traumatickým zážitkom a pri žalúdočných problémoch spôsobených napätím. Pomáha navodzovať pokoj, rovnováhu a má utišujúci vplyv na nervový systém. Všeobecne sa považuje za posilňujúci olej vhodný pre tráviaci systém. Vhodná pri rekonvalescencii po chronických chorobách a pre posilnenie emocionálneho stavu.Posilňuje, vyrovnáva a prehrieva. Pomáha dodávať vnútornú stabilitu.
Posilňuje celkovú odolnosť organizmu a pozitívne ovplyvňuje dýchací systém. V psychologickej rovinepomáha uvoľňovať potlačené emócie. Ženám jej vôňa vyhovuje v období pred, pri menštruácií a tiež po pôrode. Získava sa vodnou destiláciou z koreňa Angeliky. Pomáha pôsobiť proti migréne, únave, nervozite a tiež chorobám z prechladnutia.

Upozornenie: Vysoko fototoxická

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Angelica Archangelica Root Oil,Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko - Bio

Objem: 1 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie