ANÍZ BIO 5ml

ANÍZ BIO 5ml

kašeľ, hlieny, trávenie, laktácia -tvorba mlieka, žalúdočné obtiaže, povzbudzuje chuť k jedlu, uvoľňuje kolky a kŕče, menštruačné bolesti

Sladká, korenitá vôňa anízových semien.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Kontraindikácie: Tehotenstvo, dojčenie, endometrióza, rakovina závislá od estrogénov, deti do piatich rokov. Varovania (orálne): diabetes lieky, diuretiká, renálna insuficiencia, edematózne poruchy, antikoagulačné lieky, veľký chirurgický zákrok, peptický vred, hemofília, iné poruchy krvácania.
Dermálne maxímum 2,4%.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie: Nepoužívajte  v gravidite, dojčení, u malých detí, endometrióze, nádoroch. Nepoužívajte na kožu vo väčšej koncentrácii ako 2%.
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Pimpinella Anisum (Anise) Seed Oil, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko - Bio

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie