BENZOE SIAM BIO 5ml

BENZOE SIAM BIO 5ml

infekcie močových ciest, kašeľ, stres, depresia, nechutenstvo, kŕče, trávenie, studené končatiny

Sladká, hrejivá upokojujúca vôňa s nádychom Vanilky.

Benzoe je výtoková živica tropického, stálezeleného stromu Styrax Benzoin. Získava sa narezaním až 20 metrov vysokých stromov, ktorá vo vzduchu tuhne a získa sa tak živica. Benzoe sa používa vo farmácii a zubnom lekárstve ako tinktúra, v parfumérii, potravinárstve ako aróma, na ďalekom východe sa používalo ako voňavé kadidlo a v čínskej medicíne na upokojenie, zmiernenie stresu a depresie, pri chorobách dýchacích a močových  ciest  chladného a vlhkého charakteru (belavé a skalené). Stal  sa známym ako baume pulmonare - pľúcny balzam. Zapaľovali ho  a inhalovali pre upokojenie chronického kašľa.
V teórii TČM posiľňuje yang sleziny, zlepšuje trávenie a vypudzuje chlad z končatín.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Pozor na hypersenzitivitu. Na pokožku nepoužívajte vyššie riedenie ako 2%.


Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Alcohol, Styrax Benzoin Resin Extract, Benzyl Benzoate**, Benzyl Alcohol**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Laos - Bio

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie