BAZALKA BIO 5ml

BAZALKA BIO 5ml

Zápaly dýchacie cesty, sinusitídy, bolesti hlavy, migrény, koncentrácia, nespavosť, koliky, bolesti svalov

Bylinná, svieža sladkastá vôňa.

Napomáha udržiavať jasnú myseľ a prečisťuje myšlienky.
Nebezpečenstvá: Potenciálne karcinogénne, založené na obsahu estragolu a metyleugenolu; môže inhibovať zrážanie krvi.

Kontraindikácie: Nesmie sa užívať v perorálnych dávkach.
Odporúčaná bezpečná denná dermálna dávka je 0.1%

Môže pôsobiť blahodarne pri zažívacích zápalových stavoch, vyrovnávať, uvoľňovať pri migrénach, stresových stavoch, úzkosti, neschopnosti koncentrácie, nespavosti, vnútornom nepokoji. Môže posilňovať imunitu, znižovať krvný tlak, dezinfikovať, ničiť vírusy. Vhodná pri ekzémoch a kožných zápaloch a zápaloch slizníc dýchacieho systému, uštipnutí pavúkom a osou.
Ovplyvňuje srdcocievny systém.

Z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny  uvoľňujem zablokovanú Qi a tým napomáha odstrňovaniu bolestí aj pohybového aparátu, ohrievaním  a otváraním povrchu  a ohrievaním napomáha pri sinusitídach s nedostatkom yangu.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať u malých detí. Nepoužívať vo väčšom riedení ako 1% na  kožu. Hypersenzitízuje. Nepoužívať v tehotenstve a pri dojčení.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Ocimum Basilicum (Basil) Oil,Eugenol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Španielsko - Bio

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie