KARDAMON BIO 5ml

KARDAMON BIO 5ml

afrodiziakum, kašeľ, celulitída, opuchy, kŕče,kolika, nevoľnosť, plynatosť, grganie, štikútka, zápach z úst, nechutenstvo,reflux bábätiek, letargia, myšlienková lenivosť, nesústredenosť, neschopnosť koncentrácie

Môže prebúdzať, prehrievať, povzbudzovať. Sladká korenistá vôňa.

Tradične sa semená používali  pri rôznych obtiažach: na vyháňanie zadržovaných tekutín, na podporu trávenia pri stagnácii energie v žalúdku a črevách - rovnako ako oleje z feniklu a rasce. Môže posilňovať energiu sleziny, ktorá podľa teórie TČM, riadi trávenie a zodpovedá za premýšľanie.
Je vhodný spolu so šalviovým a majoránkovým olejom pri neschopnosti sústrediť sa.
Môže podporovať energiu pľúc, hlavne pri hlienoch v dýchacích cestách.
Afrodiziakálny účinok sa spája s pocitom radosti, spokojnosti a chuti do života.

Miešanie: Dobre sa mieša s citrusovými a korenenými tónmi, feniklom, anízom, ružou.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívajte na hrudník, krk a tvár malých detí.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Elettaria Cardamomum Seed Oil,Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Sri Lanka - Bio

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie