CITRONOVÁ TRÁVA BIO 5ml

CITRONOVÁ TRÁVA BIO 5ml

Duševná únava, slabá koncentrácia, rozptýlenie, mentálny a emocionálny zmätok,pesimizmus, depresia, zlé rozlišovanie a kritické myslenie, slabá predvídavosť a schopnosť plánovania, chronické tráviace problémy, opuchnuté uzliny, poruchy rytmu, arytmie, hypertenzia,pleseň nechtov, podpora laktácie,E.coli, Helicobacter, herpes, Stafylokoky

Lemongras.
Silná, svieža citrusová, zemitá vôňa.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: Duševná únava, slabá koncentrácia, rozptýlenie, mentálny a emocionálny zmätok,pesimizmus, depresia, zlé rozlišovanie a kritické myslenie, slabá predvídavosť a schopnosť plánovania, bolesti hlavy
endokrinný systém: podpora laktácie
obehový a lymfatický  systém: opuchnuté uzliny, arytmie, hypertenzia
tráviaci systém: chronické tráviace problémy,kandidy
kožný systém: mastná koža, pleseň na nechtoch
plesne, herpes, E.coli, Helicobacter,Stafylokoky

Napomáha ochladzovať telo a zlepšovať koncentráciu.

Miešanie: Levanduľa, tymián, eukalyptus, pelargónia, citrusové oleje, ihličnany.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Hypersenzitizuje. Nevhodný pre malé deti. Na kožu aplikujte maximálne v 1% koncentrácii.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Cymbopogon Flexuosus Oil, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Bhutan, Nepál - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie