KADIDLO ARABSKÉ 5ml

KADIDLO ARABSKÉ 5ml

úzkosť, napätie, vyčerpanie, nepokoj, strach, nespavosť, zápaly dýchacích ciest, bolesť, imunitný systém

Sladká, upokojujúca, očistná vôňa. 

Kadidlo je vhodné pre čas meditácie a modlitby. Pomáha tíšiť srdcový nepokoj, uvoľňovať a napomáha pri úzkostných stavoch. Jeho hlavným miestom pôsobenia je psychika a nervový systém. Rovnako ako rumanček a  levanduľa slúžilo na pomoc pri odstraňovaní bolesti.
Kadidlo priniesli Traja Králi novonarodenému Ježiškovi spolu so zlatom a myrhou.
Kadidlo spolu so santalom zohrávalo dôležitú úlohu v chrámovom aj domácom živote, kde sa najčastejšie používalo ako vykurovadlo, pretože ho považovali za prostriedok na vyčistenie a upokojenie mysle a navodenie koncentrácie.
V Tradičnej čínskej medicíne sa používa na pomoc pri vyrovnávaní toku energie, prehlbovaní dýchania, odstraňovaní  bolesti a pomáha ničiť baktérie.
Čierny prášok, ktorý vznikol pražením, sa nazýval kohl. Egyptské ženy si ním zvýrazňovali oči.

Kadidlo je živicou stromu Kadidlovníka pravého pochádzajúceho zo suchých oblastí Arábie a Afriky. Kadidlovník môže vyrastať až 8 metrov vysoko. Kadidlová živica má dlhoročnú tradíciu ako vydymovadlo a liečivo. Používa sa v kozmetike a parfumérii.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Boswellia Carterii Oil, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Somálsko - Bio

Objem: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie