MEDOVKA 30% BIO + LEVANDUĽA 1 ml

MEDOVKA 30% BIO + LEVANDUĽA  1 ml

Podráždenosť, výkyvy nálady, emočný zmätok, negatívne emócie, nervové napätie,nepokoj, agitovanosť, úzkosť, strach, rozrušenie, nespavosť, prebúdzanie v noci, ADHD, bolesti hlavy, búšenie srdca, chladné končatiny,svalové bolesti, slabá menštruácia, koliky, poruchy trávenia, obštrukcia, astma, vracanie, žlčníkové poruchy,smútok, depresia, herpes, trávenie, kŕče-koliky, plynatosť, nevoľnosť, astma, kašeľ so žltými hlienmi, migrény, menštruačné bolesti, nespavosť, rozrušenie, nepokoj, nesústredenosť, depresia, potlačený hnev, vysoký tlak

Čerstvá, teplá a nežná vôňa.

Spája v sebe účinky dvoch éterických olejov medovky a levandule.
Nepoužívať prizväčšenej prostate.

Medovka je vytrvalá liečivá rastlina, voní mierne po citrónoch, dáva prednosť teplému podnebiu. Dorastá až do 1 metrovej výšky, má malé biele kvety a silne voňajúce listy vajcovitého tvaru. Melissa je známa ako Bastard balzam alebo medu Blum. V prírodnom liečitelstve sa používa pri problémoch pokožky, dýchacích a žalúdočných ťažkostiach a pri psychickom napätí a nespavosti.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Môže byť hypersenzitívna. Nepoužívať u malých detí. Nepoužovať na kožu vo vyššej koncetntrácii ako 1%.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Zloženie: 30% EO medovka, 70% EO levanduľa

Ingredients INCI: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko / Taliansko - Bio

Obsah: 1 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie