BERGAMOT BIO DEMETER 10ml

BERGAMOT BIO DEMETER 10ml

koliky, zápaly mandlí, zápal močových ciest, teploty,herpes, strachy, pesimizmus, napätie,stres, iritabilita, frustrácia, celulitída,akne, ekzem,nespavosť, búšenie srdca,ADHD

Svieža, čerstvá, ľahká citrónová vôňa

Z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny
tráviaci systém: harmonizuje vzťah pečeň slezina a napomáha zmierňovať koliky a nafukovanie, ktoré vznikajú hlavne stresom
dýchací systém: zápaly mandlí a dýchacích ciest
močovopohlavný systém: môže sa použiť pri infekciách močových ciest.
nervový systém: pomáha aktivovať ducha, stimulovať myseľ, prispievať k dobrej nálade, zmierňovať úzkosť, depresiu, stres, frustráciu, strachy, pesimizmus a napätie, iritabilita,nespavosť, búšenie srdca, ADHD
kožný systém: celulitída, matná nevyživená pleť, akne, ekzem
Pomáha pri tepolotách a infekciách herpes simplex a herpes zoster.

Bergamot sú citrusové plody. Bergamot sa používa hlavne v parfumérii (Eau de Colgne) pre horné tóny a na dochucovanie (Earl Grey čaj).

Miešanie: Neroli, Ruža, Vetiver, Levanduľa, citrusové oleje

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. 
Upozornenie :Fototoxický (furokumaríny)
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM alebo lekára. Nevyvolávajte zvracanie. Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu. Nepoužívajte n a kožu neriedené!

Ingrediencie: Citrus bergamia

Miesto zberu: Taliansko - Bio / Demeter

Obsah: 10 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie