FENIKEL BIO DEMETER 5ml

FENIKEL BIO DEMETER 5ml

celulitída, opuchy, trávenie, koliky, nevoľnosť, grganie, plynnatosť, zápcha, chudnutie, obezita, kašeľ.

Vyvažujúca, upokojujúca, relaxačná vôňa.

Fenikel je korenie ktoré sa pestuje v poľných kultúrach. Táto dvojročná rastlina môže narásť až do 2 metrovej výšky. V prírodnom liečitelstve sa korenie používa pri žalúdočných a črevných problémoch, môže podporovať chuť k jedlu a pri dýchacích ťažkostiach, v kuchyni pri úprave rýb a výrobe bylinných likérov.
Gréci si ho cenili pre močopudné účinky a používali ho pri zoštíhľujúcich metódach a celulitíde. Atléti verili v jeho účinok na dlhovekosť a podporu energie. Podával sa po jedle na zlepšenie trávenia.
Z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny má teplú a suchú povahu, pomáha posilňovať energiu obličiek a sleziny, pomáha telu zbavovať sa prebytočných tekutín, tukov, chladných (bledých, belavých) hlienov pri kašli.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať v tehotenstve a pri dojčení. NA kožu neaplikovať vo vyššej koncentrácii ako 2%. Nepoužívať pri endometrióze a pri nádoroch.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Limonene**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Taliansko - Bio / Demeter

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie