SLAMIENKA BIO DEMETER 1ml

SLAMIENKA BIO DEMETER 1ml

Úzkosť, potlačený hnev, frustrácia, rozhorčenie, rozrušenie alebo úzkosť,depresia, náladovosť, smútok, emočná nestabilita, neistota, pocit viny,akútny šok, chronickými bolesťami hlavy z napätia, alergie, chronické kožné ochorenia, dusivý kašeľ, astma, koliky, sinusitis, nádcha, zápal spojiviek, kolitída

Bylinná, sladkastá, teplá vôňa. Môže pôsobiť stimulujúco, uzemňovať.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: Úzkosť, potlačený hnev, frustrácia, rozhorčenie, rozrušenie alebo úzkosť, depresia, náladovosť, smútok, emočná nestabilita, neistota, pocit viny, akútny šok, chronickými bolesťami hlavy z napätia
obehový a lymfatický  systém: hypertenzia
dýchací  systém: dusivý kašeľ, astma, sinusitis, nádcha
tráviaci systém: koliky, kolitída
kožný systém: alergie, chronické kožné ochorenia
zápaly spojiviek

Slamienka rastie v celom Stredomorí, dorastá až do 60 cm výšky. Kvitne na žlto a darí sa jej v suchých, kamenistých pôdach. V prírodnom liečitelstve sa používa pri kožných problémoch, problémoch svalov a pri nachladnutí, v parfumérii sa používa ako fixátor.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Helichrysum Italicum Flower Oil,Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko / Bosna - Bio / Demeter

Obsah: 1 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie