ZÁZVOR - ĎUMBIER BIO 5ml

ZÁZVOR - ĎUMBIER BIO 5ml

slabá motivácia, slabá vôľa, vyhorenie, zmätok, emocionálny chlad,studené ruky,nohy a koža, bolesti svalov, poruchy trávenia, kašeľ, hlieny, chronické ochorenia dýchacích ciest, nízke libido, karminatívum, digestívum, predĺžený menštruačný cyklus, amenorea, bolestivá menštruácia, bolesti svalov a kĺbov

Ohnivá a pikantná-ovocná vôňa.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: slabá motivácia, slabá vôľa, vyhorenie, zmätok, emocionálny chlad, nízke libido
endokrinný systém:
obehový a lymfatický  systém: studené ruky,nohy a koža,
dýchací  systém: kašeľ, hlieny, chronické ochorenia dýchacích ciest, rinovírusy
tráviaci systém: poruchy trávenia, karminatívum, digestívum
močovo - pohlavný systém: predĺžený menštruačný cyklus, amenorea,bolestivá menštruácia,
pohybový systém:  bolesti svalov a kĺbov
kožný systém

V aromaterapii sa používa pri znižovaní stresu, pomáha uľavovať a harmonizovať.
Používa sa v zmesiach, ktoré aktivujú a oživujú ale i podporujú relax a upokojujú.

Ďumbier (zázvor) je trváca bylina. Koreňový podzemok sa používa už tisícky rokov ako korenie. V prírodnom liečitelstve podporuje zázvor chuť do jedla, používa sa pri žalúdočných a črevných problémoch a na posilnenie životnej sily. Pri destilácii sa charakteristické dráždivé látky nedostávajú do silice a preto sa viacej používa pre relaxačné účely. Slúži ako zohrievadlo a môže mať mentálne stabilizujúci účinok. Na psychiku môže pôsobiť ako stabilizátor nálady aj ako afrodiziakum. Fyzický efekt je šetrný k pokožke.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať pri vysokom krvnom tlaku. Hypersenzitívny. Nepoužívať na kožu vo vyššej koncentrácii ako 2%. 
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Zingiber Officinale Root Oil, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Sri Lanka - Bio

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie