JAZMÍN ABSOLUE 1ml

JAZMÍN ABSOLUE 1ml

depresie, laktačná psychóza, psychická trauma,suchá koža, podráždená koža, napätie, nepokoj, úzkosť, pocit neprijatia, pocit nedostatočnsoti, depresia, netrpezlivosť, impotencia, frigidita, neplodnosť,biely výtok, belotok,

Zmyselná ťažká kvetinová vôňa.

Môže mať euforizujúce účinky, používať sa ako sexuálne tonikum. V Číne ho nazývali rastinou plodnosti.
Plodnosť v psychickej oblasti prináša schopnosť vytvárať originálne myšlienky a zlepšuje intuíciu. Môže mierniť depresie, laktačnú psychózu, podporovať radosť a tvorivosť, upokojovať a hydratovať suchú pokožku.
Z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny povzbudzuje ducha srdca, sníma napätie, povznáša a upokojuje, umocňuje radosť a preto sa podával pri ťažkých pôrodoch.
Jeho zvieravé účinky sa používali pri nadmernom výtoku/belotoku.

Jazmín je popínavá drevina s bielymi kvetmi v tvare hviezdy, ktoré pochádzajú z Himalájí a Číny. Jazmín môže dorastať až do 10 metrov. V Indii sa nazýva "Mesačné svetlo v háji." Tisícročia sa vône a chute jazmínu extrahujú napríklad pre čajovú príchuť alebo do parfumových olejov. Jazmín je jedným z nenahraditeľných zložiek pre stredné tóny v parfumérií. Absolue nevzniká parnou destiláciou, ale extrakciou z roztoku.

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Nepoužívať  v tehotenstve a pri dojčení. Nepoužívať na  kožu vo vyššej koncentrácii ako 1%.
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Upozornenie: Nepoužívať v tehotenstve!

Ingredients INCI: Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Benzyl Alcohol**, Geraniol**, Isoeugenol**, Benzyl Benzoate**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Egypt - konvenčný zber

Obsah: 1 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie