GÁFROVNÍK 5ml

GÁFROVNÍK  5ml

malá vitalita, chronická psychická a fyzická únava, chýbajúce nadšenie, nízka sebadôvera,neistota, ťažkosti pri prijímaní rozhodnutí,depresia, smútok, mierna úzkosť, nespavosť, slabé svaly, svalové bolesti, studené končatiny,chronické a opakujúce sa infekcie,opuchnuté lymfatické uzliny,poruchy imunity, reumatické bolesti, kašeľ, hlieny

Silná, ostrá, povzbudzujúca vôňa. Ravintsara.

Tropizmus podľa Tradičnej čínskej medicíny: 
psychika -nervový systém: malá vitalita, chronická psychická a fyzická únava, chýbajúce nadšenie, nízka sebadôvera, neistota, ťažkosti pri prijímaní rozhodnutí,depresia, smútok, mierna úzkosť,nespavosť
obehový a lymfatický  systém: studené končatiny,opuchnuté lymfatické uzliny
dýchací  systém: chronické a opakujúce sa infekcie, poruchy imunity, kašeľ, hlieny
pohybový systém:  slabé svaly, svalové bolesti, reumatické bolesti
vírusové infekcie

Gáfovník je vždy zelený strom, ktorý má pôvod vo východnej Ázii. Gáfor sa používa v prírodnom liečitelstve pri dychovej a svalovej nepohode a k zlepšeniu vzduchu v miestnosti.

Miešanie: Dobre sa mieša s ihličnanmi, rozmarínom, šalviou a myrtou.Vhodný pri hnačke, bronchitíde, kašli, infekčných chorobách, bolestiach svalov ....

 

Dávkovanie nájdete v časti Prírodná lekáreň články. Pozor! Neužívať v tehotenstve, pri dojčení,  u detí, pri epilepsii a pri vysokom krvnom tlaku!
Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, krémových komplexov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín.

Skladujte v suchu, tme a chlade a dokonale uzavreté.

Z legislatívy vyplýva povinnosť poskytnúť nasledovné informácie:
Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky. Vo všeobecnosti sa na liter oleja použije 50-200kg rastlín alebo ich častí, podľa druhu, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku s výnimkou: Levanduľa a Tea Tree.
Chráňte oči! Nepatrí do rúk deťom.

Upozorňujeme na bezpečnostné pokyny na výrobku:
Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergické kožné reakcie. Chráňte pred teplom / iskrou / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.
Po požití okamžite volajte volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. Nevyvolávajte zvracanie.
Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.
Obsah / obal likvidujte v zbernom mieste nebezpečného odpadu.

Ingredients INCI: Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Čína / konvenčný zber

Obsah: 5 ml

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie